• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

İpek Optik Lens

Adres :

Yavuz Sultan Mahallesi Cumhuriyet Caddesi No: 1/b 60 Evler Kocaeli » Derince

Sektör :

Yetkili Kişi :

Samet Çakır

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (555) 705 31 37

İpek Optik Lens firması olarak Kocaeli'nde vermekte olduğumuz hizmetlerimizi artık online olarak birmilyonnokta.com sitesi üzerinden de sunmaya başlamış bulunmaktayız. Kocaeli alışveriş sektöründe hizmet veren firmamız İpek Optik Lens firması olarak hizmet vermeye devam etmekteyiz. Sunduğumuz hizmetler kişiye özel olarak iki farklı alana ayrılmaktadır. Sunduğumuz gözlük ürünlerin de medikal ve özel olmak üzeri iki seçeneğimiz mevcuttur. Firmamız sunduğu medikal gözlük seçeneğinde ihtiyacınıza en uygun türde olan gözlüğü bularak sizlere sunmaktadır. Sunduğumuz diğer gözlük çeşitlerinde ise seçimi size bırakmış bulunmaktayız.

Firmamız sunduğu ilk hizmet uzak ve yakın mercekli gözlüklerdir. Görme problemi olan ve doktor tarafından muayene sonucu verilen bu mercekleri sunumunu yapmaktayız. Sunduğumuz merceklerin yanı sıra bu merceklere uygun birçok farklı gözlük çerçevesi seçeneğini de sunmaktayız. Sunduğumuz çerçeveler uzun ömürlü bir şekilde kullanılabilen ve çerçeve değişimi ile yine kullanıma devam edilebilen ürünlerdir.

Numaralı gözlük hizmetlerimize ek olarak gözlük kullanmak istemeyen ya da çeşitli sebepler ile kullanamayan bireyler için numaralı kontak lenslerimizde mevcuttur. Bu lenslerimiz şeffaf olup dışarıdan belirgin değildir. Numaralı gözlüklerden de hiç bir farkı olmadan yine net görmenize yardımcı olmaktadır. Bir diğer ürünümüz ise güneş gözlükleridir. Birçok farklı şekil ve yapıda sunduğumuz güneş gözlükleri ile birlikte zararlı güneş ışınlarından gözlerinizi koruma şansı elde etmiş olursunuz. Sunduğumuz geniş ürün seçeneği ile de bütçenize en uygun olanı da yine firmamızda bulabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR