• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

İpragaz Egem Ticaret

Adres :

Turabeydizdar Sokak No: 8 Bergama/izmir İzmir » Bergama

Sektör :

Yetkili Kişi :

-

E-Posta Adresi :

egemticaret@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (553) 733 24 26

Günümüzde insanların her ihtiyacını kolayca karşılaması için birçok alternatif oluşturulmuş durumdadır. Evinde ocağına tüp almak isteyen kişiler için de çeşitli bayi mevcuttur. Buralardan temiz su satın almakta mümkündür. İşletmemiz sizlere küçük boy ve büyük boy tüp alternatifleri sunar. Personellerimize verdiğimiz talimatlar doğrultusunda istemiş olduğunuz tüp evinize kadar getirilir. Montesi yapılır. Bu durum damacana su için de geçerlidir.

İzmir’in Bergama ilçesinde hizmet veren firmamız uzun yıllardır sektör de bilinmektedir. Bu sayede oldukça tecrübelidir. Yöre halkının ihtiyacı olan malzemeler kısa sürede onlara ulaştırılır. İşletmemiz kurumsal, güvenilir ve kaliteli özelliklere sahiptir. Eviniz ya da ofisiniz için sipariş ettiğiniz tüp kısa sürede sizlere ulaştırılır. Bir telefondan sonra malzeme hazırlanır. Ardından belirlenen adrese belirlenen zamanda teslim edilir. Böylece sorun yaşamadan işlemlerinizi halledebilirsiniz.

İzmir ipragaz konusunda güvenilir bir seçenek arıyorsanız doğru yere geldiniz. İşletmemiz sektördeki kalitesi sayesinde uzun yıllardır bilinen bir firmadır. Tüplerimiz son derece kalitelidir. Sizlere sunduğumuz damacana su da aynı şekildedir. Sağlığınızı önemseyen yapımız sayesinde sağlıklı sonuçlar elde etmeniz mümkündür. Müşteri memnuniyetine son derece önem veren işletmemiz her zaman sağduyulu hareket eder. Siparişinizi aldıktan sonra sorunsuz bir teslimat yapar. İşletmemiz oldukça makul fiyatlara sahiptir. Asla standart üstü fiyatlar talep edilmez. Böylece güvenilir bir şekilde sonuçlar elde etmeniz mümkündür. Bize haftanın her günü kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR