• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98

Irmak Oto Kurtarma Vinç Hizmetleri

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Mustafa Irmak

  • firma fb

Firma olarak önceliğimiz, siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini kazanmaktır. İşimize verdiğimiz önem ile memnuniyetinizi daima kazandığımızı düşünüyoruz. Sizlere en kaliteli hizmetleri verdiğimize inanıyoruz, fakat biliyoruz ki kaliteli hizmet verebilmek kadar, bu hizmeti devamını da getirebilmek son derece önemli. Bursa yol yardım sektörü olarak, kaliteli bir hizmet için 7/24 çalışıyoruz.

Kendimizi geliştirmek için sürekli olarak yenilikleri yakından takip ediyoruz. Takip etmekle de kalmayıp işimiz de uyguluyoruz. Dünya genelinde hiç durmadan ilerleyen teknolojiye ayak uyduruyoruz. İşimizi teknolojik gelişmeler ışığında ilerletiyoruz. Bu sayede hem kalitemizi arttırıyor hem de çok değerli olan zamanımızdan tasarruf sağlıyoruz. İşlerimizi en hızlı şekilde yapıp siz değerli müşterilerimize lâyık olmak için elimizden geleni yapıyoruz. Yeterli bir hizmet sunmak için kendi eksiklerimizi belirleyerek öz eleştiri yapıyoruz.

Diğer firmalardan farkımız da bu zaten. Sadece olumlu yönlerimizi bilmekle kalmayıp, eksik ve olumsuz yönlerimizi belirleyip düzeltmeye çalışmak her şeyden zor. Neyse ki biz kabullenip, daha iyi olabilmek için zoru da başarıyoruz. Müdahalelerimiz sırasında çevreye zarar vermemeye önem gösteririz ve insan güvenliğini öncelikli tutarız. Bizim için yer, zaman ve mekân fark etmez. Her şeyden önemlisi siz değerli müşterilerimizin mutluluğu ve memnuniyetidir.

Güvenilir bir personel ile zor zamanlarınızı kolay hale getirmek istiyorsanız, tek adresiniz biziz. Yaptığı iş ile zirvede bulunan firmamızı tercih etmek istiyorsanız bize ulaşabilirsiniz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR