• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Işıl Halı Yıkama

Sektör :

Yetkili Kişi :

Mehmet Aksoy- Arif Göksay

Işıl Halı Yıkama firması olarak;antalya manavgat halı yıkama firmaları,antalya manavgat halı yıkamacılar,antalya manavgat en iyi halı yıkama firmaları,antalya manavgat profesyonel halı yıkama firmaları,antalya manavgat halı yıkama şirketleri,antalya manavgat halı yıkama fabrikası,antalya manavgat yün halı yıkama,antalya manavgat makina halısı yıkama,antalya manavgat halı yıkama ,manavgat halı yıkama firmaları,manavgat halı yıkamacılar,manavgat en iyi halı yıkama firmaları,manavgat profesyonel halı yıkama firmaları,manavgat halı yıkama şirketleri,manavgat halı yıkama fabrikası,manavgat yün halı yıkama,manavgat makina halısı yıkama,manavgat halı yıkama , vb alanda hizmet vermekteyiz.

Yer koruyucular olarak yer alan halılar ayakların direkt yer ile temasını engelleyen araçlardır. Çok geniş içerikler kullanım alanı olan halıların temizliği farklılık gösterir. Yapıları gereği zorlu bir temizliği olurken odlukça hassas yapıları yüzünden de her yerde kolaylıkla yapılamaz.

Değişen ve gelişen dünya eskilerde halıların temizliğine vakit bulunma durumunu ortadan kaldırırken bu iş alanı olarak yer alamaya başlamıştır. Bizler sektörde var olmaya başlamamızı vakit bulunamadan temizlenemeyen halıların sağlıksız koşullara sebep olması temelli olarak başlatmış olup sektöre girdiğimizden bu yana herkesin ilgi odağı olmaya devam ediyoruz.

Antalya Manavgat Işıl Halı Yıkama adı ile sektörde var olurken halıların yapılarına özel olarak çeşitli temizlik malzemelerini kullanıyoruz. Diğer yandan yenilikçi yapı ile teknolojiyi yakından takip ederken sunulan halı yıkama olanaklarını da kuruma ekleyerek en temiz ve derinlemesine işleyen tüm toz ve kiri ortadan kaldırarak temiz halıları müşterilerimize sunuyoruz.

Uzmanlaşmamız ile deneyimli ekip üyelerimiz ile beraber halıların asıl yapılarını korurken diğer yandan da halılar dışında da perdeleri, yorganları gibi birçok içeriği bir arada sunarak kendimizi yenilemeye devam etmekteyiz.

Çeşitli yapılara sahip lan tüm bu eşyaların her birinin de içerisinde yer alan yapı malzemesine bağlı değişiklik gösteren temizlik yapılması gerektiğinden bizler gereken temizliği doğru şekillerde uygularken bu yapılarını korumaya devam ediyoruz. Müşteri odaklı olarak iş prensibimiz ile hareket etmekteyiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR