• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98

Işıltı Koltuk Ve Oto Yıkama

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Taha Güney

reklam logosu
  • firma instagram
Işıltı Koltuk Ve Oto Yıkama

Hatay Antakya’da faaliyet göstermekte olan firmamızda oto koltuk yıkama, koltuk yıkama, buharlı koltuk yıkama ve yatak yıkama hizmetlerini siz kıymetli müşterilerimize sunmaktayız.

Hayatımızın çoğunu evimizde geçirdiğimizi düşünürsek eğer üzerinde vakit geçirdiğimiz koltuklarımız her gün daha da fazla kir ve mikrop tutmaktadır. Koltuklarınızı silerek kir ve lekeleri daha çok dibe hapis edersiniz. Dibe çöken kir ve lekeler kısa sürede geri kusma yapabilir. Silme işlemi sırasından kullanılmış basitkimyasallıdeterjanlar vakum ile alınmadığı için iz olarak kumaşta kalabilir. Her gün kullandığınız mobilyaları elle silmeye devam ederseniz eğer mobilyalarınızın kullanım ömrü azalır.

Işıltı koltuk ve oto yıkama kurulduğu ilk günden bu yana kıymetli müşterilerini düşünerek uygun fiyatlar ile kaliteli hizmet sunmayı hedeflemiştir ve bu hedef doğrultusunda emin adımlar atarak ilerlemektedir. Müşterilerinin tüm beklentilerini karşılayacak tüm cihaz ve ürünlere sahiptir. Bu sayede de müşteri memnuniyeti sağlamaktadır. İşinde uzman ve deneyimli olan güler yüzlü çalışma arkadaşlarımız yaptığı işi severek büyük bir zevkle yerine getirmektedir. Alanında profesyonel bir firma arıyorsanız doğru adrestesiniz demektir. Bizi tercih ederek alacağınız hizmet karşılığında memnuniyetinizi garantiliyoruz.

Son teknoloji olan cihaz ve ekipmanlarımız ile koltuklarınıza zarar vermeden, yıpratmadan, kumaş yapısına göre seçtiğimiz deterjanı kullanarak derinlemesine temizliğini sağlamaktayız. Büyük bir özenle yıkadığımız mobilyalarınız ilk günkü hali gibi yeni ve tertemiz olmaktadır.

Yerinde yıkama hizmetini siz değerli müşterilerimize sunarak koltuklarınızı olduğu yerde en kısa sürede sizleri oyalamadan yıkamaktayız. Her konuda güvenebileceğiniz tek adres ışıltı koltuk ve oto yıkama ailesi müşterilerinin güvenini kazarak gönüllere taht kurmayı başarmıştır.

Randevu almak ve daha fazla bilgi için 0530 951 53 16 numaramızdan bize ulaşım sağlayabilirsiniz. Şimdiden teşekkür ederiz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR