• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98

İskele Elektrik

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Saim Turfan

Yalova elektrik elektronik sektöründe lider firma İskele Elektrik, kurulduğu günden beri alanın en iyi hizmetini sizlere sunmak için çalışmaktadır. Geniş hizmet ağı ile her zaman siz değerleri müşterilerine güven verip, kaliteli hizmet sunarak öncülük etmiştir. Elektrik elektronik sektöründe ortaya çıkabilecek ihtiyaçlarınızın eksiksiz karşılanması için her geçen gün yeniliklere açık olup vizyonunu geliştirmeye devam etmektedir.

Elektrik tesisat ile ilgili malzemelere ulaşabileceğiniz, elektrik arızalarınızın onarımı, bakımı, çanak anteni montajı, televizyon uydu montajı, tesisat kurulumu gibi kollarda hizmet alabileceğiniz firmamız İskele Elektrik, 7 gün 24 saat çalışan arıza servisi ile sizlerin yanınızdadır. Kolaylıkla ulaşabileceğiniz ve hizmet alımında hızlı, zamanında yapılan onarımlarla sizler için kolaylaştırıcı olmaya devam ediyoruz. Ekonomik fiyatlandırma politikamız ile sizlere en ucuz hizmeti sunuyoruz. Ürünlerinizin tamiri ve onarımından önce sizlere fiyat bilgisi yapıyor, talebiniz doğrultusunda işlemlerinizi gerçekleştiriyoruz. İşinin ehli, profesyonel teknik ekibimiz ile hem dijital elektronik olan hem de her türlü elektrikli aletleri onarıyoruz ve bu hizmetlerimizi garantiliyoruz.

İskele elektrik olarak firmamız, bugüne kadar gücünü ve enerjisini siz değerli müşterilerinden almış olup, sizlerle güvene dayalı kurduğu bu ilişkiden referansla teknolojik gelişmeleri takip etmektedir. Teknolojik gelişmelere uygun hizmetlerimizi geliştiriyor ve çalışma ağımızı genişletiyoruz. Her türlü ihtiyacınızın karşılanması için eksiksiz çalışmaya devam ediyoruz. Sizlerle daha büyük bir aile olmak için daha fazla çalışmaya devam edeceğiz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR