• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

İskenderun Halk Manavı

Sektör :

Yetkili Kişi :

Özkan Baysal

Hatay alışveriş sektöründe faaliyet göstermekte olan firmamız; toptan ve perakende meyve ve sebze satış hizmeti vermek amacı ile yola çıkmıştır. Yola çıktığımız günden bugüne kadar ülkemizin tarıma elverişli ve verimli topraklarında yetişen her çeşit sebze, meyve ve yeşilliklerini reyonlarımızda siz değerli müşterilerimizin beğenisine sunmaktayız. Ürünlerimizi anlaşmalı olduğumuz üretici ve toptancılarımızdan günlük ve taze olarak temin etmekteyiz. Bununla birlikte satışını yaptığımız ürünlerimizin yetiştirilmeleri sırasında insan sağlığını tehlikeye sokacak hiçbir zararlı madde kullanılmamaktadır. Dolayısıyla ürünlerimizi sektörde referans sahibi olan üreticilerden temin edilerek siz değerli müşterilerimizin sofralarınıza ulaşmaktadır. Firma olarak tamamen yerli ve tamamen organik ürünlerimiz ile daha sağlıklı nesillerin yetişmesinde pay sahibi olmaktan mutlu ve gururluyuz.

Firma olarak sebze ve meyve satışımızla müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmak öncelikli çalışma prensibimizdir. Bu prensibimiz ekseninde siz değerli müşterilerimizin sağlıklı yaşam taleplerinizde pay sahibi olarak organik ve doğal ürünleri sofralarınıza taşıyoruz. Aynı zamanda ihtiyacınız olan anlık, günlük veya haftalık taleplerinizi bir telefon ile sipariş edebilirsiniz. Çalışma personelimiz siparişlerinizi en kısa sürede adresinize getirecektir.

Firma olarak sağlıklı ve doğal ürün sunmak anlayışımız ile çıktığımız bu yolda siz değerli müşterilerimize daha iyi hizmet sunarak pazardaki payımızı arttırmak öncelikli hedefimizdir. Bu hedefimizi gerçekleştirmek amacı ile insan sağlığını ilk sıraya koyarak kalite ve hizmet anlayışımızdan ödün vermeden tüketicilerimizin beklentilerine cevap vermeye gayret gösteriyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR