• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

İskenderun Köpek Oteli - Pati Pets Köpek Oteli

Sektör :

Yetkili Kişi :

Sevil Yoğurucu

Firmamız; Hatay evcil hayvan sektöründe can dostlarınızın rahat ve sağlıklı konaklaması için hizmet vermek amacı ile kurulmuştur. Kuruluş amacımız evcil hayvanlarınızı yanınıza alamayacağınız veya evde tek başına bırakamayacağınız durumlarda yetkili çalışanlarımızın denetiminde ailelerinin yokluğunu aratmayacak bir şekilde onlarla ilgilenmek ve bakımlarını sağlamaktır. Kurulduğumuz günden bu güne kadar pek çok evcil hayvan sahibinin verdiğimiz kaliteli hizmetlerimiz sebebiyle tercih ettiği bir tesisi olduk. Evcil hayvanlarınızın bizim tesisimizde mutlu olmalarının yegane sebebi onların rahatı, huzuru ve mutluluğu için birçok detayı en ince ayrıntısına kadar düşünüp planlamış olmamızdır.

Firmamızda yer alan çalışma ekibimizin tamamı hayvan bakımı konusunda tecrübeli kişiler olup misafirlerimizin bakımlarını en iyi koşullarda sağlanması için gereken itina ve özeni göstermektedirler. Bununla birlikte otelimizde haftanın 7 günü 24 saat hizmet vermekte ayrıca güvenlik kameraları ile izlenmektedir. Tesisimizde veterinerimiz her zaman hazır bulunmakla birlikte can dostlarınızın ihtiyacı olan tıraş, rötüş ve özel yıkanma gibi konularda ücretli olarak hizmet sunmaktayız.

Firma olarak can dostlarınıza eviniz kadar temiz ve hijyenik şartlarda konaklama hizmeti vermekteyiz. Kediniz veya köpeğinize sizin yokluğunuzu minimum seviyede hissettirmek için her türlü psikolojik desteği vermekteyiz. Firmamız can dostlarınızın mutluluğu için sevgi ve güvenin tek adresidir. Sizde bir can dostlarınız için bir otel arayışında iseniz bizimle irtibata geçebilir ve daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

Firmamızın hedefi iş seyahati, tatil ya da taşınma gibi dönemlerde can dostlarınıza en rahat ve en huzurlu ortamı sağlamak. Yaptığımız eğitici aktiviteler ile can dostlarınızın kendilerini güvende hissetmelerini sağlamak.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR