• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

İslahiye Taksi

Sektör :

Yetkili Kişi :

Hasan Özkorkmaz

Gaziantep taksi sektöründe sunduğumuz hizmetler ile müşterilerimizin memnuniyetini kazanmaya devam ediyoruz. Müşteri memnuniyeti firmamız için son derece önemlidir. Siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini kazanabilmek için gelişime açık ve yenilikçi bir ruh ile hizmet veriyoruz. Sektörde ki bütün yeniliklerden ve gelişmelerden haberdar şekilde hareket ederek rakiplerimizi geride bırakıyoruz.

Firmamız hizmetlerini müşteri odaklı sunuyor, müşterilerimizin talepleri ile mevcut konumumuza geldiğimize inanıyoruz. Daha başarılı seviyelere ulaşmak ve hedefimiz olan öncü firma özelliğini yansıtmak için yoğun çaba sarf ediyoruz. Kaliteli hizmetlerimizle farkımızı bir kez daha ortaya koyarak başarımıza başarı katıyoruz. Kalitemizden ödün vermiyoruz ve hizmet kalitesini artırmaya yönelik çalışmalar düzenliyoruz. İyi olmak için değil en iyi olmak için çalışıyoruz, başaracağımıza da inanıyoruz.

Taksi hizmetlerimizde engellere takılmıyoruz. Müşterilerimizin ihtiyaç duyduğu bütün konumlara kısa süre içerisinde ulaşarak hızlı hizmet gerçekleştiriyoruz. Öğrencilere özel düzenlediğimiz kampanyalar ve indirimler ile müşterilerimizin yüzünü güldürüyoruz. Siz değerli müşterilerimizin mutluluğuna şahit olmak bizleri de mutlu ediyor. Taksi hizmetlerimize saat sınırı da koymuyoruz.

Gece gündüz, dilediğiniz saat diliminde profesyonel şekilde hizmet veriyoruz. Acil taksi çağrılarınızı dikkate alarak işimizi güvenli ve hızlı şekilde gerçekleştiriyoruz. Profesyonel şoförlerimizin sunduğu hizmetlere güvenebilirsiniz. Alanında yüksek tecrübeye ve donanıma sahip olan ekip arkadaşlarımız araç kullanımı konusunda yıllar yılı birikim edinmiştir. Canınızı aklınızda şüphe olmadan bizlere emanet edebilirsiniz. Profesyonel hizmet her zaman yanınızda olacak.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR