• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

İşlek Yıkım Hafriyat

Adres :

Erzurum Mahallesi Soysal Sokak 31/14 Cebeci Ankara Ankara » Çankaya

Sektör :

Yetkili Kişi :

Bülent İşlek - Levent İşlek

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

islekyikim@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (534) 525 41 41

Whatsapp 2:

0 (537) 370 98 95
Yapı İnşaat sektörü ülkemiz için oldukça önemlidir ve bu konuda birçok firma hizmet sunmaktadır. Ancak firmamız sunduğu kaliteli ve profesyonel hizmetleri ile bu alanda en fazla tercih edilen firma olmaktadır. Bölgesinde bu alanda kaliteli bir hizmet sunan ve bunu uygun fiyatlar ile sunan en çok ilgi gören firma olmaktadır.
Sunduğumuz kaliteli hizmetler firmamız tarafından yılladır başarılı şekilde sunulmaktadır. Bu konuda sizlerden çok ilgi gören firmamız bu çalışma sistemini yıllardır başarılı bir şekilde sürdürmektedir. Bundan sonrada başarılı şekilde ve sürekli geliştirilerek bu hizmetlerimizin sürdürülmesi devam edecektir. Müşteri memnuniyetini ön planda tutan firmamız sürekli hizmetlerini geliştirmektedir
İşlek Yıkım Hafriyat firması olarak sizlere her zaman en kaliteli hizmeti sunmayı ve çözüm odaklı olmayı hedefledik. Firmamız bu konuda oldukça başarılı bir şekilde sunduğu hizmetleri ile sizlerden her zaman takdir topladı. Müşterilerimiz ile kurduğumuz güzel ilişkilerimiz ile sürekli kendimizi geliştirmek ve kusursuz bir hizmet sunmak fırsatını da yakalamış olduk. Ayrıca uygun fiyatlarımız ile de bunu daha ileri götürmüş durumdayız.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR