• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98

İşözü Yaprak Lahmacun

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Eyüp Çiftçi

reklam logosu
  • firma fb
  • firma instagram

Diyarbakır restaurant sektörün önde gelen isimlerinden olan restoranımız, en lezzetli yemek çeşidiyle hizmetinizdedir. Restoranımızda en iyi hizmeti sunmak adına kendimizi müşterilerimizin yerine koyuyoruz. Değerli müşterilerimizin nasıl bir hizmetle karşılaşmak istediğini biliyor ve bu doğrultuda hareket ediyoruz. Restoranımızı tercih eden müşterilerimizin vermiş olduğumuz hizmetten memnun kalması için özenle, dikkatle ve titizlikle çalışmalarımızı gerçekleştiriyoruz. Mutfakta görevli ekibimiz bilgi ve birikim sahibi olduğu için taze ve sağlıklı malzemeler kullanarak birçok lezzeti hazırlıyor, sofralarınıza getiriyoruz.

İşözü Yaprak Lahmacun adıyla Dicle üzerinde hizmet vermeye yeni başlamış sayılırız. Sektörde kazandığımız tecrübeler doğrultusunda restoranımızda değerli müşterilerimizi en iyi şekilde ağırlıyoruz. Geniş, ferah, sakin, temiz ve ulaşımı kolay olan restoranımızı ailenizle veya arkadaşlarınızla da tercih edebilirsiniz. Özel davetleriniz ve kalabalık organizasyonlarınız için bizimle iletişime geçmeniz, rezervasyon yaptırmanız daha avantajlı olacaktır. Restoranımızda lahmacun ve pide çeşitleri bulunmaktadır. Aynı zamanda sulu yemek çeşitleri, pilav çeşitleri ve kebap çeşitlerinin bulunduğu restoranımızda tüm yemekler kalite standartları içinde hazırlanmaktadır.

Yeniliğe açık kadromuzla birlikte kendimizi geliştirmeye devam ediyoruz. Hizmet verdiğimiz sektörde gerçekleşen yenilikleri ve değerli müşterilerimizin önerilerini göz önünde bulundurarak her zaman daha iyi hizmet vermeyi başarıyoruz. Restoranımızda birlikte çalıştığımız ekibimizle uyum içinde ve disiplinli olarak hareket ediyoruz. Müşterilerimizi güler yüzlü, samimi, saygılı ve dürüst kişiliğimizle karşılayarak onları en iyi şekilde ağırlamaya özen gösteriyoruz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR