• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Isparta Eryılmaz Çiftliğii

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Ramazan Eryılmaz

  • firma fb
  • firma tw

Ispartalı vatandaşlarımızın kurbanlık tercih noktası olan Isparta Eryılmaz Çiftliğii bir birmilyonnokta.com üyesidir. Müessesemiz, güvenli ve lezzetli kurbanlık arayan Ispartalı vatandaşlarımızın tercih listelerinde hızla yükselen müesseselerden biridir. Çiftliğimizde sağlık kriterlerine uygun yetiştirilen küçük ve büyükbaş hayvanlarımız, helal kesim prosedürlerine uygun kesilerek müşterilerimize kurbanlık olarak teslim edilmektedir.

Isparta kurbanlık kesim yeri aranınca akıllara ilk gelen yerlerden biri olmamız kesinlikle tesadüf değildir. Çiftliğimizde doğal ortamlarında hijyenik bir şekilde yetiştirilen adaklarımızın lezzet ve kalitesi yetiştiriliş biçimlerinin etkisini göstermektedir. Müşterilerimiz tarafından seçilen adaklarımız İslami prosedürlere göre hazırlanır ve temizlenir, daha sonrasında da helal kesim şartları karşılanarak müşterimizin istediği büyüklüğe göre ister onların gözü önünde ister önlerinde olmadan kesim gerçekleştirilir. Özellikle bayramlardan sonra müşterilerimizden aldığımız olumlu geri dönütler müessesemizi oldukça gururlandırmaktadır. Çiftliğimizin bir numaralı gayesi müşterilerimize tam kalitede ürün ve hizmet verebilmektir. Dolayısıyla müşterilerimizden aldığımız her olumlu dönüt müessesimize olan bağlılık ve yaptığımız işe olan sevgimizi arttırmaktadır. Eğer kurbanlık adak aramaktaysanız çiftliğimize beklemekteyiz.

Çiftliğimizde her gün canını dişine takıp müşterilerimizi memnun etmeye didinen çalışanlarımız ve çiftliği idare eden bizler olarak en büyük zevk müşterilerimize en iyi hizmeti verebildiğimizi bilmektir. Adaklık kurbanlık arayan bütün vatandaşlarımızı, Isparta’da veya değil, çiftliğimizi ziyarete beklemekteyiz. Bizim için en önemlisi müşterilerimizin memnuniyet ve görüşleridir, bu yüzden görüş ve geri dönütlerinizi bizimle paylaşmaktan çekinmeyiniz.

BENZER FİRMALAR