• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Ispartakule Mehşur Adıyaman Çiğkötecisi Ömer Aybak

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Uğur Ayyıldız

  • firma instagram

Fast food günümüzde gerek tüketim kolaylığı, gerekse hızlı bir şekilde elde edilip tüketilebilmesi dolayısıyla çok tercih edilen yemek türlerinden biri haline gelmiştir. Günlük hayatın koşuşturmacasında yemek için fazla zaman harcamak bazen bizi fazlasıyla yormaktadır. Fast food, tüketim kolaylığı ve hızı yanında sağlık açısından çeşitli eleştirilere maruz kalmaktadır. Bu yüzden sağlıklı beslenme önemi düşünüldüğünde, tüketeceğimiz fast food ürünlerine dikkat etmemiz gerekmektedir.

Isparta kule Meşhur Adıyaman Çiğköftecisi olarak İstanbul Avcılar’da hizmet vermekte olan işletmemiz, sizler için sağlığın ve hızın bir araya getirildiği bir restoran konumundadır. Çiğ köfte, lezzeti ve yeme kolaylığıyla çok tercih edilen, topraklarımızda uzun yıllardır yapılan ancak kalitesine dikkat edilmesi gereken bir besindir.

İstanbul fast food sektöründe yılların profesyonelliğine dayanan çalışma anlayışımızla sizler için en kaliteli çiğ köfteyi hazırlamaktayız. Etsiz çiğ köfte denildiğinde, bulgurun kalitesinden en ufak hijyen koşullarına bütün kriterlere fazlasıyla önem gösteren işletmemiz, böylece bugüne kadar bizden hizmet almış her müşterisini memnun etmiştir. Yemek hizmetimizin yanında sağladığımız nezih oturma alanı sayesinde, çiğ köftenizi tüketirken kaliteli zaman geçirebileceğiniz bir işletme olma yolunda önemli bir adımda bulunduk.

Çiğ köfte konusunda yılların ustasıyla çalışarak hem sizler için aklınızdan çıkaramayacağınız bir lezzet sunmayı hedefledik, aynı zamanda da gerek restoranımızın gerekse çalıştığımız alanın temizlik koşullarına özen göstererek sizlerin güvenle yemek yiyebileceği bir ortam yaratmayı gözettik. Sizleri memnun kalma garantisiyle restoranımızda ağırlamaktan onur duyarız.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR