• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

İstanbul Çatı Ustası

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

İnan Sönmez

  • firma fb
  • firma instagram

Bir binanın olmazsa olmazı binanın çatısıdır. Çatılar çok eski tarihlerden beri yapıların iklim koşullarından en az seviyede etkilenmesi için kullanılmışlardır. Bizler tarihi çok eskilere dayanan çatılar hakkında her türlü bilgiye sahip olduğumuzdan eminiz. Sizlerin daha güvenli çatılar altında oturabilmesi için bu alanda hizmetlerimizi yıllardır sürdürmekteyiz.

Alanında tecrübeli ve yetenekli ustalarımız her türlü çatı tamirini yapabilmektedir. Ustalarımız sadece tamir işlemleri yapmakla kalmayıp sizlerin yuvalarına yeni çatılar da inşa edebilmektedirler. Yapılarınızın özelliklerine bağlı olarak seçilen şekilde ahşap, çelik, kiremit, ondülin çatı inşası hizmeti vermekteyiz. Evlerinizin kışın sıcak yazın ise serin olmasını sağlayan çatı izolasyonu ve mantolama işlemi de tecrübeli ustalarımız tarafından siz müşterilerimize verilmektedir. Bahçenizde bir bölümü veyahut terasınızı kapatmak mı istiyorsunuz şirketimiz sizlere bu konularda da yardımcı olacaktır. Çünkü isteğinize bağlı olarak seçebileceğiniz ahşap ve çelik teras kapatma hizmetlerimiz de bulunmaktadır.

İstanbul izolasyon mantolama ve yalıtım sektöründe çatı üzerinde verdiğimiz hizmetlerle kendimize rakip tanımıyoruz. Bugüne kadar kusursuz şekilde tamamladığımız sayısız proje ve sizlerin aldığı hizmetten duyduğu memnuniyet bu başarımızın en büyük kanıtıdır. Bu alanda yakaladığımız başarının devamı için elimizden geleni yapmaktayız. Çatınıza dair verdiğimiz her hizmetin memnuniyetini garanti etmekteyiz. Çünkü en kaliteli malzemelerle en tecrübeli ustalar tarafından verdiğimiz hizmetlerin başarısının tesadüf olmadığını biliyoruz. Her bir adımımızı profesyonellikle attığımız için siz müşterilerimize memnuniyet garantisi sunabilmek bizler için başarıların en büyüğüdür.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR
Merhaba

Bayram Nedeniyle Kapayılıyız
Solido Grup Firmamız Olarak Bayram Boyunca Hizmet Veremiyoruz. İstek ve Arzularınızı [email protected] Mail Adresinden İletebilirsiniz.

Herkesin Bayramı Mübarek Olsun.
İyi Bayramlar