• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

İstanbul Kapı Kişisel Gelişim Merkezi

Adres :

Eminali Paşa Caddesi Erdikler Apt.no: 42 Daire 18 Suadiye Kadıköy İstanbul İstanbul » Kadıköy

Sektör :

Yetkili Kişi :

Begüm Uğural -ebru Sızan -özlem Salgır

E-Posta Adresi :

kapi.kisiselgelisim@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (533) 216 21 32

Whatsapp 2:

0 (533) 216 21 32

Whatsapp 3:

0 (506) 635 07 09

Whatsapp 4:

0 (542) 325 05 05

Firmaya Mesaj Gönder

İstanbul Kapı Kişisel Gelişim Merkezi

Kurumumuzun her kademesinde yenilikçi anlayışı hâkim olmakla beraber geleneksel değerlerimizi ötelemeden yolumuza devam ediyoruz. Böylece ülke hakikatlerinden hareket etmekte olan firmamız bir referans nokta oluşturarak emin adımlarla geleceğe doğru ilerliyor.Başka firmaların örnek alabileceği pek çok uygulama bizim için standart opsiyonlar haline dönüşmüş durumda.Bu sebeple bugünkü sorumluluğumuzun bilincinde olarak sürekli daha iyiyi daha güzeli ve daha kaliteliyi arıyoruz.

Müşterilerimizin eksiksiz bir şekilde ihtiyaçlarının karşılanması neticesinde de müşterilerimizin firmamız için sahip olduğu güven duygusunda büyük ölçüde bir artış yaşanmakta ve sürekli olarak hizmetlerimiz için firmamızı tercih etmeye devam etmeleri sağlanabilmektedir. Bu sayede firmamızı sürekli olarak her geçen sene büyük işler yapmakta olan ve daha da büyüyen bir firma konumuna getirebilmekteyiz. Siz de hizmetlerinizin tam manası ile karşılanabilmesi ve ihtiyaçlarınızın eksiksiz bir şekilde muhatap bularak giderilebilmesi için firmamızı tercih edebilirsiniz.

Tesadüfî başarıdan uzak olan şuana kadar elde ettiği başarıyı ise yoğun çalışmaları ve deneyimli ekibiyle ortaya koyan şirketimiz, standartların çok üzerinde olan hizmet kalitesiyle beklentilere hitap etmekte ve bu noktada hiçbir zaman yeterli demeden hedeflerini hep daha ilerisi ve daha iyisi olacak şekilde belirlemektedir. Bu ölçüde en iyinin en makul aralıklar ile doğru yöntemler eşliğinde müşterilere sunulması firmamızın misyonlarından biri olacaktır.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR