• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

İstfit

Sektör :

Yetkili Kişi :

Merve Deniz

İstanbul halkına bir güzellik de İstfit ekibinden gelsin. Maltepe’de bulunan lezzet atölyemiz, müşterilerimiz için pişirmeye devam ediyor. Diyelim ki misafirleriniz gelecek ve sizin zamanınız yok ya da çalışmaktan yemek yapmaya vaktiniz kalmıyor. Özel bir gününüz var veya kalabalık davet yemeği veriyorsunuz. Mutfakta saatlerinizi harcamanıza gerek kalmıyor. Bir telefon kadar uzağınızdayız. En lezzetli ev yemekleri ile hem gününüzü kurtarıyor hem de sofralarınızı süslüyoruz.

Yemeklerimizde ve tatlılarımızda katkı maddesi kullanmadan, sizler için en sağlıklısı ne ise onu yapıyoruz. Güveçte zeytinyağlı sarmalar, börekler, el açması baklavalar, olmazsa olmazımız tatlılar… İstanbul ev yemeği denilince elimizin lezzeti ile sizlerin beğenisini kazanmaya devam ediyoruz.

Yemek yapmak bizim için en güzel neşe kaynağı. Mutfakta çalışmak, özgürce yeni lezzetler ortaya çıkarmak harika bir his. Bizler işimizi isteyerek, severek, azimle yapıyoruz. Küçük bir noktayken şimdi onlarca nokta olduk. Sizlerin memnuniyeti ile yarın binlerce nokta olabiliriz. Belki de daha fazlası… Hem sevdiğimiz işi yapıyor olmamız hem de insanların bu işten memnun kalmaları, bizi işimizde daha iyilerini yapmaya teşvik ediyor. Bizim için pes etmek diye bir şey yok. Aksine, daha çok çalışmak ve daha lezzetli yemekler hazırlamak var. Müşterilerimiz ile iletişimimizde güler yüzlü olmamız, onlara istedikleri hizmeti fazlasıyla veriyor olmamız bu sektörde bizi iyi yerlere getirdi. Eğer siz de lezzetli ev yemekleri istiyorsanız, bizimle iletişime geçebilirsiniz. İstfit ile lezzet sofralarınızda olsun.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR