• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

İstinye Catering

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Adem Şahin

reklam logosu
  • firma fb

İstanbul Catering işletmelerinden birisi olan İstinye Catering muhteşem yemekleriyle değerli müşterilerini karşılıyor. Aklınıza gelen tüm yemekleri sizlere sunan işletmemiz maksimum müşteri memnuniyetini hedeflemiştir. Hiçbir yerde bulamayacağınız enfes lezzetleri sizlere sunmaktayız. Çeşit çeşit yiyecek ve içecek menüsüne sahip işletmemiz en kaliteli ustalarla ve işini bilen personel ile çalışmaktadır. Lezzetli ve güzel bir yemek istiyorsanız yemek işini bize bırakın.

Yenilikçi ve dinamik kadromuz ile istediğiniz zaman hizmetinizdeyiz. Toplantı, fuar alanı, iş yerleri düğün, davet, açılış vb. organizasyonlara yemek hizmeti vermekteyiz. Tecrübe ve uzmanlığımızı kullanarak yenilikleri yakından takip etmekteyiz. Zaman içinde çok daha fazla yere hizmet vermekte ve müşteri memnuniyetini üst seviyede tutmaktayız. Kaliteden asla ödün vermeyen firmamız sizlere en kaliteli en lezzetli yemekleri ulaştırabilmek için canla başla çalışmaktadır. Sizin için önem arz eden günler ve gecelerde yemek işini dert etmeden bizlerle iletişime geçebilir ve bizlerden son derece kaliteli hizmet alabilirsiniz.

Zengin mutfağı ile sizlere hizmet veren firmamız her çeşit yemekleri sizlere sunabilmektedir. İşimiz sizlere memnun kalacağınız kaliteli, güvenli ve lezzetli yemekleri sunarak organizasyonlarınızda sizlere keyifle eşlik etmektir. Türk ve dünya mutfağından sizlere unutulmaz lezzetler sunuyoruz. İşinin ehli uzman kadromuz ve damağınıza hitap eden yemekleri yapan ustalarımız daima sizlerin hizmetinde bulunmaktadır. Sizlerde profesyonel bir firma ile çalışmak için bizi tercih edebilir ve tüm imkanlarımızdan yararlanabilirsiniz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR