• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98

İtdfightbull Club

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

İlter Türkmen Demirci

reklam logosu
  • firma fb
  • firma tw
  • firma instagram

İtdfightbull Club, uzman ve alanında tecrübe sahibi savunma sporları uzmanı kadrosuyla, sağlığını düşünen ve spor yapmayı seven bireylerin hizmetinde olmaya devam ediyor. Siz de savunma ve dövüş sporlarına ilgi duyan ve bu tarz sporları öğrenmek isteyenlerdenseniz, İtdfightbull Club bir kez olsun uğramanızı şiddetle tavsiye ediyoruz. Alanında yetkin ve tecrübeli spor uzmanları olan genç ve dinamik ekip kadromuzla, siz müşterilerimizin daha güzel ve daha sağlıklı bir hayat yaşaması için elimizden gelen her şeyi yapıyoruz.

Spor merkezimizde sizlere; nezih, huzurlu ve sakin bir ortam sağlamaya önem gösteriyoruz. Bu şekilde spor kursu seanslarımızdan daha fazla verim almaya çaba sarf ediyoruz. Çeşitli spor işletmesi sertifikaları yönünden kusursuz olan ve sürekli çeşitli denetimlerden geçmekte olan spor merkezimiz, sizler için uygun bir ortam sunma sözü veriyor. Ankara Yenimahalle’de bulunan spor merkezimiz, sağlıklı yaşamak ve formda kalmak isteyen spor tutkunlarını bekliyor. Spor merkezimizde küçük yaştan itibaren tüm çocuklarınız için gerekli savunma sporları eğitimi disiplinli ve doğru bir şekilde verilmektedir.

Alanında uzman ve güler yüzlü çalışma ekibimizle sizlere; savunma ve dövüş sporları konusunda birçok aşamadan oluşan kurs hizmeti vermekteyiz. Uygun fiyata pek çok savunma sporları derslerini de içerisinde bulunduran kurs içeriğimizle, çocuklarınıza ve en doğru hizmeti hızlandırılmış seanslarımızla kısa bir sürede vermeye çaba göstermekteyiz. Alanında tecrübeli ve birçok dalda spor eğitimi almış dinamik kadromuzla, Ankara Yenimahalle Savunma ve Dövüş Sporları Merkezi şubemizle siz pek değerli müşterilerimizin hizmetinizdeyiz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR