• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

İzla Pizzeria Midyat

Adres :

Küme Evleri No: 130 Mardin » Midyat(Estel)

Sektör :

Yetkili Kişi :

Moris Dal

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (536) 478 62 47

İzle Pizzeria Midyat olarakbirmilyonnokta.comüyesiyiz. Fast food sektörünün vazgeçilmez lezzetleri olan pizza ve pide çeşitlerimizle karşınıza çıkıyoruz. Tüm ürünlerimizi hazırlarken hijyenik kurallara önem vererek siz müşterilerimizin sağlığını her şeyden önde tutuyoruz. İnsan sağlığına uygun koşullarda hazırladığımız tüm ürünlerimizin lezzetine gönül rahatlığıyla bakabilirsiniz. Mardin Midyatta bulunan işletmemizle gerek halkımız tarafından gerekse il dışından müşterilerimizin ilgisini çekmekteyiz. Alanında uzman ustalarımız tarafından hazırlanan ürünlerimizi güler yüzlü garson ekibimizle sizlere sunuyoruz.

Mardin fast food sektöründe yer alan işletmemizle öğrenci dostu olarak da ön plana çıkmaktayız. Sektörün Midyat’taki en uygun fiyatlarını müşterilerimize sunuyoruz. Çeşitli pizzalarımızla, pidelerimizle herkesin damak tadına uygun lezzeti bulabileceğinin garantisini veriyoruz. Sadece pide ve pizza çeşitleriyle sınırlı kalmayarak salata ve aperatif ürünlerimizle de masanızın lezzetini artırıyoruz.

Yıllardır bu sektörde yer alan profesyonel çalışma arkadaşlarımız ve ustalarımızla fast food sektöründe adımızı çok güzel yerlere taşıdık. Müşterilerimize salonumuzda hizmet verdiğimiz gibi toplu siparişler vererek özel günlerinizde de yanınızda oluyoruz. Bizimle iletişime geçerek istenilen sayıda istenilen tarihte sizler için güzelce paketleyerek teslim ediyoruz.Pizza sizler için şu şekilde sıralayarak sipariş verirken kolaylık sağlamak istiyoruz:

Sucuklu Pizza Ton Balıklı Pizza Vejetaryen Pizza Tavuk Göğsü Pizza Salamlı Pizza Margarita Pizza

Pide çeşitlerimiz ise şunlardır:

Kaşarlı Pide Sucuklu Pide Dana Kavurmalı Pide Tavuk Göğsü Pide Vejetaryen Pide

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR