• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98

İzmir Antika Halı ve Kilimci (mesut Çetiz)

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Mesut Çetiz

reklam logosu

Günümüzde evlerimizi daha hoş göstermek adına halılar kullanmaktayız. Fakat halılar da kendi arasında türlere ayrılırlar. Özellikle antika halılar ünlü tablolar kadar değerli olabilecek sanat eserleridirler. Günümüz modern üretiminden ziyade bu halılar ellerimizde bulunan özel ekipmanlarla yapılır, renklendirilmeleri ise bitkisel boyalarla tamamlanırdı. Bu meslek dalı çok büyük bir özveri, bilgi, sabır ve beceri istemesi nedeniyle alanında uzman, özel firmalarla çalışmak gerekmektedir. İzmir tekstil giyim sektöründe hizmet veren İzmir antika halı ve kilimci geleneksellik ve sanatsallığı birleştirip ayağınıza getirmektedir. Firmamız siz kıymetli müşterilerimize; el dokuma kök halı ve Isparta halısı olmak üzere her türden halı ve kilim satışı ve tamiri konularında hizmet vermektedir.

Yılların getirdiği teknik bilgi, deneyim ve kalite ile eskimiş halılarınızı uzman görüşüyle değerlendirmenize yardımcı olmaktayız. Dilerseniz sizler de sahip olduğunuz eski fakat henüz ömrünü tamamlamamış halı veya kilimlerinizi değerlendirmek isterseniz bizimle irtibat kurabilirsiniz. Alanında uzman olan firmamız İzmir’in her yanına hizmet sunmaktadır.

Firmamız sizleri sektörün en güncel alış ve satış fiyatları hususunda bilgilendirmeyi ve yanlış kişilerin sektör hakkında sizleri aldatmasının önüne geçmeyi görev edinmiştir. Kıymetli müşterilerimizin bizlerle iletişime geçmesinin ardından en verimli bilgileri sunmak ve en uygun fiyatları belirlemek tam da bizim işimizdir. Restorasyon sürecinin ardından halınızda değer kaybı oluşmaması adına büyük çaba sarf edilmektedir. Sizler de halı ticaretiyle ve onarımıyla uğraşan kaliteli bir firma arıyorsanız doğru yerdesiniz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR