• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

İzmir Kartal Büfe

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Adem Hinç

  • firma fb
  • firma instagram

Canınız hızlı ve pratik şekilde bir şeyler atıştırmak istediğinde güvenilir bir işletmeden hizmet almak istiyorsanız, İzmir Kartal Büfe olarak hizmetinizdeyiz. Her zaman kaliteli, sıcak ve taze ürün servisimiz ile aklınıza gelebilecek pek çok ürünü sizlerle buluşturuyoruz. Uşak fast food sektöründe her daim kaliteli ve hızlı servis anlayışımız ile rakip firmaların önüne geçiyoruz.

İşletmemizde birçok farklı lezzeti sizler için hazırlıyoruz. Hamburgerden sucuk ekmeğe, tost çeşitlerinden farklı aperatif lezzetlerine kadar birçok lezzeti en doğru şeklinde sizlere sunuyoruz. Bu ürünlerde kullandığımız her malzeme, kaliteli ve güvenilir işletmelerden temin edilmektedir. Aynı zamanda doğru koşullar altında muhafaza edilerek saklanmaktadır.

İşletmemizde yer alan her çalışma arkadaşımız, çalışma sorumluluğunun bilincinde olan kişilerdir. Bu sayede her zaman doğru hizmet verme hedefiyle çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Gerek restoran içi servislerimizde gerek ise, evlere paket serviste gerekli özeni gösteriyoruz. Sizlere her zaman hızlı ve doğru servis yapmak ve lezzetten ödün vermemek için çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

İzmir Kartal Büfe ailesi olarak, öncelikli temennimiz siz değerli müşterilerimizin aldığınız hizmetten memnuniyet duymasını sağlamaktır. Bu amacı gerçekleştirmek doğrultusunda da her zaman kaliteli malzeme ve işçilikten ödün vermeden hizmet veriyoruz. Sizler de kaliteli ve lezzetli fast food ürünlerine kolayca ulaşmak istiyorsanız, işletmemizde sizlere hizmet sunmaktan mutluluk duyarız. Aynı zamanda işletmemizi arayarak evlerinize paket servis hizmetinden de rahatlıkla faydalanabilirsiniz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR