• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

İzmir Tesbih ( Emre Tesbihane )

Sektör :

Yetkili Kişi :

Emre Şener

İzmir tesbiholarak zevkinize hitap eden tasarım ve güzellikteki doğal taş ve gümüş ürünlerimizden aradığınızı bulabilirsiniz. Ayrıca özel tasarım ve doğallık sertifikası bulunan taşlardan özel olarak hazırlanmış tespihlerimize göz atabilirsiniz.

Doğal taşlar doğadan belli tekniklerle ayrıştırılıp işlenmesiyle süsleme ve takı olarak kullanılan ve değeri olan taşlardır. Kullandıkça parlayan ya da renk değiştiren taşların ayrıca insanlar üzerinde birçok pozitif etkisi bulunduğu hususunda çalışmalar yapılmaktadır. Bulunduğu ortamda pozitif etki oluşturarak kullanıcısına olumlu etkileri olan taşlardan yaptığımız kolye ve tespihler ile aradığınız olumlu etkiyi üzerinizde aksesuar olarak taşıyabilirsiniz. Kehribar eskiden tıp alanında birçok hastalığa şifa bulması için ilaç gibi kullanılıyordu ve bundan dolayı kullanım alanı çok genişti ancak günümüzde kızıldan sarıya birçok tonu içinde barındırdığı için takı ve tespih yapımında kullanılmaktadır. Firmamızın kehribar taşının kolye ve tespihlerinin satışını yapması vasıtasıyla bu taşın güzelliğinden aksesuar olarak faydalanabilirsiniz.

Fosilli taşların otantik görüntüsünü kıyafetinizin tamamlayıcı unsuru olarak kullanabilirsiniz. Takı, kolye, tespih gibi seçeneklerle tercih skalamızı genişletiyoruz. Kişiye özel olarak sunduğumuz takı tasarımı ve özel siparişleriniz ile istediğiniz taşı istediğiniz formda hazırlıyoruz. Doğal ve değerli taşların değerini bütünleyici olarak gümüş madenini kullanarak en marjinal takı ve aksesuarları tasarlıyoruz. Opak ya da şeffaf taşların kullanıldığı ürünlerimiz arasından tarzınızı destekleyen kolye ve tespihlerimiz ile modaya ayak uyduruyoruz.

İzmir Tesbih ( Emre Tesbihane ) firması olarak izmir tesbih,izmir tesbihçi,izmir tesbih fiyatları,izmir tesbih modelleri,izmir tesbih satışı,izmir uygun fiyata tesbih,izmir tesbih siparişi,izmir isme özel tesbih,izmir kuka taşı tesbih modelleri,izmir kehribar tesbih modelleri,izmir toz kehribar tesbih,izmir sıkma kehribar tesbih, vb. hizmetler vermekteyiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR