• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

İzmit Nicomedia Tattoo

Sektör :

Yetkili Kişi :

Caner Gündoğ

Kocaeli İzmit Nicomedia Tattoo ailesi son moda tattoo hizmetleri için sizleri ağırlamaktan mutluluk duyar. Hizmetimizi her geçen gün yenileyerek İzmit’te ilk akla gelen salon olmayı başardık. Tattoo ihtiyaçlarınız için dilediğiniz zaman salonumuzu ziyaret edebilirsiniz. Pek çok dövme çeşitlerimiz ve önerilerimiz bulunuyor. Güler yüzlü hizmetimizle tanışmak için vakit kaybetmeyin.

Yeni tarzlar yaratmak için sanatçılarımız kusursuz hizmeti sizlere sunuyor. Steril ortamda sağlanan hizmetimizde müşteri memnuniyeti bizim için oldukça önemlidir. Tüm istek ve şikayetlerinizi bize bildirebilirsiniz. Karşılıklı güven prensibine dayanarak kusursuz hizmet sağlamak için özenle çalışmaktayız. Tatto ve dövme işlemlerimizin yanı sıra piercing hizmetlerimiz de bulunmaktadır. Geçici ve kalıcı dövmeler yapmaktayız. Merkezimizde dilerseniz dövme sildirme işlemlerinden faydalanabilirsiniz. Son teknoloji ürünleriyle hizmet sağlıyoruz. Gelişen teknoloji sayesinde rahatlıkla istediğiniz dövmeleri yaptırabilirsiniz. Yenilikçi bakış açımız ile en modern dövme sanatına kolaylıkla ulaşacaksınız.

Kocaeli İzmit kişiye özel dövme alanında oldukça ilgi gören salonumuzu tercih ettiğinize pişman olmayacaksınız. Gelişen teknolojiye uygun makinelerimiz sayesinde çağa uygun tekniklerle dövme isteklerinize kavuşmanız mümkün. Alanında en iyi hizmeti sunan sanatçılarımızla tanışarak dövme sanatına tanıklık edebilirsiniz. İzmit tattoo salonu arıyorsanız doğru yerdesiniz. Müşterilerimizin güveni sayesinde başarı kazanarak vazgeçilmez dövme salonlarından olduk. Güzellik ve kişisel bakım için dövme ihtiyaçlarınızda şeffaf hizmetimizden yararlanmak için istediğiniz zaman iletişim kurarak bilgi alabilirsiniz. Adım adım takip edebileceğiniz dövme işlemleriniz için sizleri bekliyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR