• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Jamsession Kayıt ve Prova Stüdyosu

Sektör :

Yetkili Kişi :

Erhan Kabakçı

Farklı müzik türlerinde gelişmiş ve modern ekipmanlar ile profesyonel bir kayıt yapmanız için sizlere hizmet sunan stüdyomuz bu alanda en başarılı stüdyolardan birisidir. Provalarınızı ve kayıtlarınızı en başarılı şekilde yapacağınız profesyonel stüdyomuz sizlere kaliteli bir alt yapı ile hizmet sunmaktadır. Öğrenci ve profesyonel sanatçıların tüm çalışmalarını stüdyomuzda yapabilmesi mümkündür.

Sizlere en kaliteli şekilde kayıt yapabilmeniz ve çalışabilmeniz için stüdyomuzu profesyonel bir şekilde düzenledik. En gelişmiş, modern ve kaliteli ekipmanlarımız ile sizlere başarılı bir alt yapı sunabilmekteyiz. Enstrüman çalışmalarınız ve kayıtlarınız için stüdyomuz sizlere istediğinizden fazlasını sunacak şekilde düzenlenmiştir. Alanında uzman ekibimiz sizlere bu konuda en başarılı hizmeti sunmaktadır.

İstanbul kayıt stüdyosu olarak sizlere en başarılı hizmeti sunarak bu alandaki ihtiyacınızı en kaliteli şekilde gidermenizi sağlıyoruz. Bunların yanında özel günleriniz için ses sistemlerimiz ve başarılı ekibimiz ile profesyonel hizmetlerde sunmaktayız. Düğün ve çeşitli eğlence ve kutlamalarınız için DJ, tonmaister veya ses sistemi anlamında sizlere başarılı şekilde hizmetler sunmaktayız.

Bunlar yanında ses ve enstrüman konusunda sizlere başarılı şekilde konusunda uzman olan eğitmenler ile derslerde vermekteyiz. Bu alanda en başarılı şekilde sizlere hizmet sunan stüdyomuz amatör sanatçılar yanında profesyonel sanatçılar içinde başarılı hizmetler sunmaktadır. Enstrüman çalmayı öğrenmek ve bu konuda gelişim sağlamak için sizlere özel dersler sunmaktayız. Ses konusunda da en başarılı hocalardan özel dersler alabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR