• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Jasmine Temizlik

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Yasemin Yalçınoğlu - Serkan Yalçınoğlu

  • firma instagram

Antalya temizlik sektöründe hizmet sunan Jasmine Temizlik birmilyonnokta.com ailesinin bir üyesidir. Temizlik hem sağlıklı olmanın hem de düzenli olmanın temel anahtarıdır. Başka bir ifade ile de hayatımızda tartışılmaz bir yere sahiptir. Jasmine Temizlik olarak uluslararası kalite standartlarında bir hizmet ile sizleri buluşturmaktayız. Geniş hizmet yelpazemiz içerisinde yerinde buharlı koltuk yıkama, dezenfeksiyon hizmetleri, ev temizliği, ofis temizliği, merdiven temizliği ve inşaat sonrası temizlik yer almaktadır.

Hayat çok yoğun bir şekilde geçmektedir. Bu koşuşturmacanın içerisinde ev temizliğine ise pek çok kişinin zamanı kalmamaktadır. Zaman oluşturmak, plan yapmak yerine ev temizliği hizmetimizi tercih edebilirsiniz. Alanında uzman kadromuz ile titiz ve dikkatli bir şekilde yapmaktadır. Geriye ise evinizin temiz halinin keyfini çıkarmak kalmaktadır.

En zor temizliklerden biri inşaat sonrası temizliktir. Çeşitli inşaat malzemeleri, boya vb. malzemelerin çıkarılması için seçilen temizlik malzemeleri ve yöntemler çok önemlidir. Sahip olduğumuz tecrübe ve temizliğe olan profesyonel bakış açımız ile bu zor gibi görünen temizlik daha da kolay bir hale gelmektedir. Yeni evinize ya da iş yerinize taşınacaksınız nasıl yapacağız diye düşünmeyin. Firmamız olarak sizlerin yanındayız. Siz taşınma telaşı içerisinde de temizliği düşünmeden planlarınızı rahat bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Modern ve gelişmiş ekipmanlarımız ile koltukluklardan merdivenlere kadar bütün hizmetlerimizi en iyi şekilde sunabilmek için çalışmaktayız. Son bir yılda dezenfeksiyonun ne kadar önemli olduğu da görüldü. Dezenfeksiyon hizmetimiz ile de mekanları sağlık açısından uygun hale getirebilirsiniz. Daha fazla bilgi almak için bizi arayın.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR