• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Jest Tattoo

Sektör :

Yetkili Kişi :

Milat Heygari

Vücudumuzun daha hoş ve farklı gözükmesi, kişisel olarak bize özel olmasını her insan istemektedir. Bunun için geçmişten günümüze kadar dövme her dönemde rağbet görmüştür. Cilt altına enjekte edilen boyalarla yapılan kalıcı veya deri üzerine yapılan geçici dövmelerle Jest Tattoo olarak sizlere hizmet vermekteyiz.

Jest Tattoo Van ilinin merkezinde yer alan işletmesinde siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir. Kurulduğu günden bugüne kadar vermiş olduğu kaliteli hizmetler ve müşteri memnuniyeti odalı çalışmalarımız neticesinde Van Tattoo dövme sektöründe halkımız ve özelliklede gençlerimiz tarafından tercih edilen değerli bir kurum haline gelmiştir. Gelinen bu değerli konumun korunması ve geliştirilerek daha da yukarılara çıkarılması için yenilikçi ve gelişmeci yapımız ile sizlere hizmet vermekteyiz.

Kurumumuzda sizlerin istekleri doğrultusunda ve bizlerin çizim yetenekleri ile birleştirilerek çizim işlemleri yapılmaktadır. Daha sonra size gösterilerek onayını alındıktan sonra çizimin cilt üzerine aktarılması için çalışmalara başlanmaktadır. Kalıcı dövme işlemlerinde cilt altına işlem yapıldığından enfeksiyon ve hastalık gibi sorunların kişiler arası yayılımını engellemek için hijyen konusuna dikkat etmekte ve her işlem sonrası cihazlarımızı dezenfekte etmekteyiz. Kaliteli dövme sanatçılarımız ile vücudunuza özel çizimleri gerçekleştirmekteyiz. Gönül rahatlığı ile işletmemizden hizmet alabilirsiniz.

Eğer sizler de kalıcı veya geçici dövme yaptırmak istiyor ve güvenilir, kaliteli hizmet verecek sanatçıların olduğu bir kurum arıyorsanız doğru adrestesiniz. Jest Tattoo iletişim adreslerinden iletişime geçerek hizmet alabilirsiniz. Sizlere hizmet vermekten büyük mutluluk duyarız.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR