• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Joker Gsm

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Hakan Kaya

Telefonlar insanlık tarihini en değerli icatlarıdır. Fakat hiçbir zaman ilk günkü gibi kalmamış, bu gün itibariyle apayrı bir noktaya gelmiştir. Isparta merkezde hizmet veren Joker Gsm olarak telefonlardaki gelişmeleri uzun yıllardır ilgiyle takip ediyoruz. Ürünlerin, markaların, modellerin nasıl değişim gösterdiğini, piyasadan silinip gittiklerini veya piyasayı bir anda alt üst ettiklerini yakından inceliyoruz. Her zaman güncel kalmayı başararak siz değerli müşterilerimize yardımcı oluyor, tamir, bakım, onarım hizmetlerimiz yanında alım satım işleriyle de sektörde aktif konumda bulunuyoruz.

Isparta hizmet sektörünün en köklü işletmelerinden birisi olarak kurulduğumuz ünden bu yana her geçen gün artan bir güven heyecanla işimizi aralıksız sürdürüyoruz. Değişen ihtiyaçlara yanıt verecek şekilde kendimizi güncel tutuyor, sadece ulusal değil, uluslararası alanda sektörümüzdeki değişimleri yakından takip ederek en yeni teknolojileri en kısa süre içinde sistemimize dâhil ediyoruz. Sizlerin her daim dünya standartlarında, modern uygulamalarla tanışmanızı sağlıyoruz. Her zaman en kaliteli malzemeler kullanıyor, en çok tercih edilen marka ve modelleri stoklarımızda bulunduruyoruz. Müşteri memnuniyetini %100 oranında tutmak için çalışıyor, bu uğurda ihtiyaçlarınızı tespit ederek tam zamanında, istenilen şekilde karşılıyoruz.

Isparta 2. El telefon alım satımı, 2. El cep telefonu satışı, cep telefonu teknik servisi, cep telefonu alımı, telefon tamiri, cep telefonu aksesuarları satışı ve çok daha fazlası için firmamızdan destek alabilir, kaliteye uyguna sahip olabilirsiniz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR