• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Jotun Boya İzomini Satış Noktası

Sektör :

Yetkili Kişi :

Halil Samet Keskin

Lider boya üretici olan Jotun, Avrupa ve Dünya’da önde gelen boya firmalarından biridir. Türkiye’de de yoğun talep gören Jotun boyaları yüzü aşkın firmayla hizmet vermektedir. Çorum Jotun Boya İzomini Satış Noktası firması da Çorum’da açılmış ve bu kaliteli hizmeti ayaklarınıza sermektedir. Firmamızda her türlü boya malzemesi, ahşap boya malzemeleri, izomini satışı, boya badana malzemeleri satışı, eskitme boya satışı, dış cephe boya malzemeleri ve endüstriyel boya satışı yapılmaktadır.

Kalitenin ve müşteri memnuniyetinin öncelik olduğu kurumumuz, Çorum Merkez’de müşterileri için en iyi hizmeti sunmak için titiz bir çalışma içerisindedir. Günden güne artan müşteri potansiyeli, işimizde iyi olduğumuzu gösteriyor. Biz işimizi seviyor ve inançla yapıyoruz. Başarının tesadüf değil çok çalışarak gerçekleştiğini biliyoruz. Bu da bizi kısa sürede ön sıralara taşıdı. Boya denilince akla gelen ilk isim olmamız bizi, işimize daha da sarılmaya sevk ediyor. Tek rakibimizin kendimiz olduğu inancındayız ve kendimizle yarış halindeyiz. Sektörde rakiplerimize çok iyi bir örneğiz.

İşimizi yaparken yenilikçi ve gelişime açık bir düşünceyle hareket etmekteyiz. Her gelen yeni fikre, düşünceye değer veriyoruz ve bunları işimize en uygun şekilde katıp modernize ediyoruz. Kurumumuz, en ideal ve gözü yormayan renklerle müşterilerimizin tercihlerinde önemli bir yer edinmeyi başarmıştır. Kalite standartlarının üstünde hizmet veren müessesemiz kendisine hep yeni şeyler katarak ilerlemektedir. Tercihini bizden yana kullanan müşterilerimiz için en üstün hizmeti veriyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR