• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Kaan Tekel Market

Adres :

Öğretmenevleri Mah. 914. Sok. Dostlar Sitesi 6a/1 Antalya » Konyaaltı

Sektör :

Yetkili Kişi :

Serhan Nalbant

E-Posta Adresi :

serhan.nalbant@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (537) 619 52 26

Kaan Tekel Market, Antalya / Konyaaltın da öğretmenevi mahallesinde sizlere en doğru hizmeti sunmak adına kapılarımızı siz değerli müşterilerimize açmaktayız. Açılışımız yapıldıktan itibaren ziyaretimize gelen müşterilerimizi memnun ayrılmalarını sağlamak temel görevimizdir. Marketimizde ürün çeşitliliğimiz olsun, hijyen kurallarına uygun çalışma şeklimiz olsun birçok kitleye hitap etmektedir. Karşılıklı saygı ve güvene dayalı devam ettirdiğimiz hizmetimiz için şikayet veya isteklerinizi bizlere bildirmeniz mutlu edip, fikirleriniz bizler için önem arz etmektedir.

Antalya / Konyaaltında gece açık tekel bayimiz 7 / 24 sipariş alarak sizlerin ihtiyaçları doğrultusunda evlere en hızlı şekilde teslim edilmektedir. Market ürünlerimiz, kuruyemiş, çerez, alkollü ve alkolsüz içecek, su, cips, çikolata ve kurabiye çeşitlerimiz ile hizmetinizdeyiz. Evlere alkol ve içti siparişiniz de alınır.

Yiyecek ve içecek dışında temizlik ürünleri çeşitlerini sizlerle paylaşmaktan gurur duyuyoruz. Ürün yelpazemizin genişliği sizleri başka arayışlar içine sokmayacaktır. Kaan Tekel Market olarak alışveriş sektöründe öncü firmaların arasında girmektedir. Başarılarımıza her gün yenisini eklemek bizlerin daha da büyümesini sağlamaktadır. Emin ve sağlam adımlarla ilerlemek bizi biz yapan ilkelerimiz arasındadır. Birbirinden kaliteli tekel ürünleri ve pratik alışveriş ile sizlere destek oluyoruz. Sipariş oluşturabilmek için telefon numaralarımızdan ve iletişim adreslerimizden bizlere en kısa sürede ulaşabilirsiniz. İstediğiniz saatte kapınızda olma garantisi veriyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR