• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Kabak Armes Hotel

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Mehmet Kestep

  • firma instagram

Kabak Armes Hotel olarak Muğla Fethiye’de hizmet veriyor, uzun zamandır hayalini kurduğunuz tatili sizlere sunuyoruz. Ülkemizin en çok tercih edilen tatil bölgesinde sizler için harika bir konsept hazırladık. Doğa ile iç içe, deniz manzaralı, sakin, huzurlu, hijyenik bir ortamda şehrin bütün kalabalığından, gürültüsünden uzak bir mekânda sizleri ağırlıyoruz. Tatil ve konaklama için gereken her detay düşünülmüş, modern bir donanımla döşenmiş, ihtiyaç duyulabilecek bütün donanımları bulunan bir ortamda sizlere hizmet veriyoruz. Havuzumuz, mutfağımız, seyir terasımız ile bir tatilden beklediğiniz bütün gereksinimleri karşınıza getiriyoruz.

Muğla turizm sektörünün öncü ve örnek işletmelerinden birisi olarak bölgemizin en iyisi olmayı hedefleyerek adım attığımız alanda uzun zamandır bu hedeflerimiz doğrultusunda ilerliyoruz. Olağanüstü sonuçlar ürettiğimiz için kısa sürede yoğun bir ilgiyle karşılaştık ve daima daha iyisini yapabilmek adına hummalı şekilde çalışıyoruz.

İşletme olarak her biri eğitimini tamamlamış, deneyimli, tecrübeli, işine saygı duyan, güler yüzlü hizmeti şiar edinmiş bir ekiple çalışıyoruz. Bütün personellerimiz sizleri en iyi şekilde ağırlamakta, memnuniyetinizi sağlamaktan çekinmemektedirler. Beklentilerinizi tespit ediyor, en uygun çözümleri tam zamanında hayata geçiriyoruz. Benzersiz bir tatil fırsatını sizlere sunuyor, doğayla iç içe, muhteşem manzaralar eşliğinde hem bedeninizi hem ruhunuzu dinlendirme olanağı sunuyoruz. Yine ülkemizin önde gelen şeflerini bünyemizde bulunduruyor, başka hiçbir yerde tadamayacağınız kahvaltı çeşitlerini, yemek çeşitlerini de beğeninize açıyoruz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR