• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Kabak Vinç

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

İsmail Kabak

reklam logosu
  • firma fb
  • firma instagram

Antalya vinç ve forklift sektörü içerisinde yer alan firmamız sizlere birbirinden farklı hizmet kalitesini tek bir çatı altında sunmaktadır. Hizmetlerimiz arasında yer alan alo acil yol yardım hizmetimiz ile oto kurtarma konusunda sizlere en profesyonel desteği veriyoruz. Acil oto kurtarma ekiplerimiz çağrınızı aldıktan sonra, hemen hazırlanarak yola çıkmakta ve adresinize gelerek sizlere yerinde en profesyonel hizmeti sunmaktadır. Uygun ekip ve ekipman ile birlikte çalışan firmamız bu konuda yeteneğini ve profesyonelliğini konuşturmayı başaran satılı Antalya firmasından biridir.

En uygun fiyata inşaatınız veya başka bir işiniz için vinç kiralamak istiyorsanız eğer doğru adreste bulunuyorsunuz. Oto kurtarma ve vinç firmaları arasında yer alan vinç kiralama hizmetimiz, haftalık, saatlik ve aylık olarak sizlere hizmet sunar. Vinç kiralama hizmetimizin maliyeleri saatlik, haftalık ve aylık kullanım isteğine göre değişiklik göstermektedir. Antalya içerisinde bu alanda en uygun ve en kaliteli vinçler ile hizmet veren firma da bizim firmamızdır.

Oto kurtarma ve vinç kiralama hizmetimiz ile Antalya içerisinde yolda kalma veya vinç desteği bekleme gibi bir duruma son veriyoruz. En hızlı oto kurtarma hizmeti veren ekiplerimiz, işlerinizin aksamaması için de vinç kiralama hizmetini en kısa sürede sizlere sunacaktır. İletişim bilgilerimiz üzerinden bizlere ulaşabilir ve aklınıza takılan soruları ekiplerimize yönlendirebilirsiniz. Kiralık vinç hizmeti için ihtiyacınız olan haftadan önce aramanız vinç uygunluğu açısından daha ideal bir zaman olacaktır.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR