• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Kabatepe Balık Restaurant/ Ss.anafartalar ve Çevre Köyleri Ürünleri Koop.

Adres :

Kabatepe Limanı Ecabat Barıkçı Barınagı Çanakkale » Eceabat

Sektör :

Yetkili Kişi :

Halil Tuzcuoğlu

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

firma@birmilyonnokta.com

Whatsapp 1:

0 (535) 631 64 01

Whatsapp 2:

0 (535) 631 64 01

Kabatepe Balık Restaurant

Balık, balıkçı, balık ekmek, balık çeşitlri, köfte ekmek, balık evi, levrek, çupra, aile restaurantı ve aile lokantası olarak Çanakklale Eceabatta hizmet vermekteyiz.

Müşterilerimizin memnuniyetini sağlayabilmek için kalite standartlarını her zaman bir üst seviyeye çıkartmak ile beraber firmamızın bünyesinde yer alan personelimiz ile kurmuş olduğumuz takım ruhunu gerek üretim kalitesinde gerekse firmamızın gülen yüzünde görebilirsiniz. Sizlerle birlikte daha güzel bir geleceğe uzanabilmek için çok çalışmayı düstur edinmiş olan, son derece kaliteli ve tecrübeli bir personel kadrosuyla yolumuza devam etmekteyiz.

Siz değerli müşterilerimizi firmamızın asıl sahibi olarak gördüğümüz için etkileşimli bir şekilde ürünlerin ve hizmetlerin oluşturulmasında katkılarınızı takip etmekteyiz. Bunu gerçekleştirirken sizlerden aldığımız güçle beraber sektördeki lokomatif olma konumumuzun verdiği mesuliyeti yerine getirmekteyiz.
Geleceğe daha güvenli bakabilmek için modern uygulamalarla ülke gerçeklerini birleştiren bir potada önemli bir misyonu yerine getirmekteyiz. Hizmet vermiş olduğumuz bütün alanlarda en kaliteli ürünlerle karşınızda olabilmek için sürekli yenilenmekteyiz.
Sürekli ve yenilikçi tarzı ile kesintisiz olarak faaliyet gösteren Kabatepe Balık Restaurantfirmamız, saygılı ve ahlaklı düşüncesinden ödün vermemektedir. Olaylara karşı taraftan bakmayı alışkanlık haline getirmek ve hizmetlerin sağlam temeller ile kurulması için hizmet alanlarımızı genişletmekteyiz. Sektörde kalıcı ve yapıcı çözümler sunabilmek adına, deneyimli çalışan kadromuzu diri tutmak ve çalışan personellerimizin tüm güvenliğini sağlamaya gayret göstermekteyiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR