• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Kadir Oto Kurtarma

Adres :

Sanayi Çarşısı Teknik Sokak No: 1 Odunpazarı Eskişehir Eskişehir » Odunpazarı

Sektör :

Yetkili Kişi :

Mehmet Berber

E-Posta Adresi :

mberber851@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (555) 036 46 26

Whatsapp 2:

0 (555) 036 46 26

Whatsapp 3:

0 (554) 979 49 52

Kadir Oto Kurtarma

Oto kurtarma, acil yol yardım, oto çekici ve 7/24 yol yardım olarak Eskişehir Odunpazarında hizmet vermekteyiz.

Kadir Oto Kurtarma sürekli bir şekilde otomotiv sektöründe gerçekleşen gelişmeleri takip ederek kendini iyileştirme yolunda faaliyetlerini sürdürmektedir. Bu sayede verdiğimiz hizmetlerde ve gerçekleştirdiğimiz satışlarda daha yoğun ve artan bir çizgiye ulaşarak kentimiz için faydalı bir firma haline gelmeye gayret gösteriyoruz.

Vizyonumuz kapsamında bulunan personellerimizin eğitimli ve tecrübeli bir şekilde hizmet vermesi ile birlikte firmamızın çizgisinin korunması için her personelimiziailemizin bir parçası olarak görüyoruz. Bu sayede büyük bir aile mantığı ile çalışan firmamız odunpazarı kentinin hak ettiği başarıyı ve kaliteyi sağlayarak geçmişten bugüne gelen bir kalite standardı oluşturmaktadır. Bu yüksek standart sayesinde firmamız hem yolyardım sektöründe hem odunpazarı kentinde önder bir kuruluş haline gelerek birçok firmaya ve kente örnek oluşturmaktadır.
Hizmet anlayışımız içerisinde, müşteri odaklı çalışma prensibine yer vermekte ve bünyemizde yer alan çalışma arkadaşlarımızın da eğitimlerinin yeterli seviyede olmasına dikkat etmekteyiz. Sektörde lider ve deneyimli olma avantajı ile hizmet sunan firmamız, kalıcı olarak uzun yıllar kaliteli ve güvenli hizmetleri sürdürme amacındadır.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR