• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Kaf Makine Mühendislik

Adres :

Küçük Sanayi Sitesi 1259 Sokak No: 1/e izmir Aliağa İzmir » Aliağa

Sektör :

Yetkili Kişi :

Süleyman Şarlak

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

info@kafmuhendislik.com

Whatsapp 1:

0 (532) 300 31 10

2002'de İzmir'in Aliağa ilçesinde Süleyman ŞARLAK tarafından kurulmuştur.

Makina montajı, prefabrike çelik yapı ve çelik konstrüksiyon işlemlerinde öncelikle iş güvenliğini ve kaliteyi ön planda tutan şirketimiz kısa sürede başarılı işlere imza atarak sektörünün liderlerinden biri olmayı başarmıştır.

Makine montajı ve çelik konstrüksiyon işleri fabrika çalışanlarının güvenliği için çok önemlidir. Bunun bilincinde olan şirketimiz; yapım aşamasında işyeri, çalışan ve çevre güvenliği, iş bitiminden sonra da fabrika çalışanlarının güvenliğini düşünür. Söz konusu insan hayatı olduğu için bu konuda fazlasıyla titiz olmak gerekmektedir.

Geniş ve tecrübeli çalışan portföyümüzle her büyüklükte işi üstlenmeyi; zamanında ve kusursuz bir şekilde teslim etmeyi taahhüt eder. Daha önceki çalışmalarımızda başta güvenlik olmak üzere hiç bir konuda problem yaşamadık, yaşatmadık. Bizi referanslarımıza sorun.

Misyonumuz ve Vizyonumuz; İş güvenliğini ön planda tutarak, kaliteli ve uzun soluklu işlere imza atarak ülke çapında vazgeçilmez ve ilk tercih edilen mühendislik şirketleri arasına girmektir.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR