• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Kahraman Market

Sektör :

Yetkili Kişi :

Fatma Kahraman

Marketler, hemen hemen her türlü gıda ihtiyaçlarımızı karşılayabildiğimiz alışveriş alanlarıdır. Kahraman Market olarak hizmet verdiğimiz bu sektör alanında uzun yıllardır hizmet sağlamaktayız. Müşterilerimizin istek ve ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla yüzlerce ürünü bünyemizde satışa sunmaktayız. Yılbaşı partileri ve kutlama etkinliklerinin yanında tüketilen alkol çeşitlerinden, kuruyemiş çeşitlerine, dondurma çeşitlerinden kedi köpek mamalarına kadar yüzlerce ürünümüzü müşterilerimiz ile buluşturmaktayız.

Her zaman taze ve büyük firmaların ürünlerini bünyemizde satışa sunarak hem müşterilerimizi kaliteli ürünler ile buluşturarak hem de müşterilerimizin sağlıklarını güven altında tutmaktayız. Ürün satışlarımızı gerekli mevzuatlar ile gerçekleştirerek güvenli hizmet anlayışımızı sürdürmeye devam etmekteyiz. Firmamız olarak evlere servis hizmetimiz sayesinde de Çanakkale alışveriş hizmeti sağlayan pek çok firmaya karşın da sektörümüzde lider konumda yer almaktayız. Müşterilerimizin talepleri doğrultusunda hızlı ve seri şekilde siparişlerini güvenle teslim etmek amacıyla sıkı bir şekilde çalışmaktayız.

Sektörde yer alan diğer firmalara karşın bünyemizde mevsimine uygun olan meyve ve sebzeleri de satışa sunarak daha geniş müşteri kitlelerine hizmet sağlamayı sürdürmekteyiz. Müşterilerimizden gelen istek ve önerileri dikkatle analiz ederek müşteri odaklı hizmet anlayışımızı sürekli güçlendirmeyi sürdürmekteyiz. Hizmet vermeye başladığımız ilk günden itibaren sektörümüzde kazandığımız güveni korumak amacıyla çalışmalarımızı da titizlikle yürütmeye devam etmekteyiz. Kendimizi sürekli geliştirip yenileyerek gün geçtikçe pazar payımızı büyütmek ve daha geniş kitlelere hizmet sağlamak amacıyla çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR