• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Kahraman Metal

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Sinan Kahraman

reklam logosu
  • firma fb

Denizli ferforje ve metal dekorasyon sektöründe hizmet vermekte olan firmamız; siz değerli müşterilerimizin demir doğrama ve çatı kaplama gibi ihtiyaçlarına cevap vermek amacı ile kuruluştur. Kurucularımız ve alanında uzman çalışma ekibimiz sektöre adım attığımız günden bu güne kadar sektördeki her türlü yenilik ve gelişmeyi yakından takip etmiştir. Bununla birlikte müşterilerimizle aramızda karşılıklı güven ve itimat oluşturarak aldığımız tüm projeleri zamanında teslim ettik. İşimize gösterdiğimiz bu hassasiyetle daima müşterilerimizle aramızda güven atmosferi oluşturduk. Sadece müşterilerimizin değil aynı zamanda çalışanlarımızın da iş güvenliği şartlarına dikkat ederek onların ihtiyaçlarına da çözümler ürettik ve daima sorumluluklarımızın bilincinde olduk.

Firmamızın çalışma prensibi estetik ve kaliteyi birleştirerek müşteriye sunmak üzerine odaklıdır. Bunun için her koşulda müşterilerimizin arzu, istek, ihtiyaç ve beklentilerine göre modern çizgileri kalite ve ergonomi ile harmanlayarak sunmaktayız. Ülkemizin dört bir yanından aldığımız siparişler ile siz deerli müşterilerimizin yaşam alanlarına değer katmaktan gururluyuz.

Firma olarak amacımız kaliteli ve modern uygulamaları en uygun fiyatlarla müşteriye sunarak faaliyet gösterdiğimiz alanda ihtiyaçlarını karşılamak. İnsan ve çevre odaklı çalışmalarda yer alarak hem çalışanlarımızın iş güvenliğini sağlamak hem de müşterilerimizin ihtiyaçlarını gidererek mutlu ve memnun bir müşteri portföyü oluşturmak. Bununla birlikte iş istihdam alanlarımızı genişleterek ülke ekonomisine katkıda bulunmak başlıca hedefimizdir. Bu hedefimiz doğrultusunda ticari ağımızı genişletmek için sektördeki yenilik ve gelişmeleri yakından takip etmek.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR