• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Kahramanlar Grup Mermer & Andezit

Sektör :

Yetkili Kişi :

Ali Hikmet Kahraman

Kahramanlar Grup Mermer & Andezit Firması taş kesme alanındaki faaliyetlerine 1994 yılında başlamıştır. Firmanın ana faaliyet alanı Ankara andezit taşı başta olmak üzere,Ülkemizin çeşitli doğal taşlarına bayiliği ve müşterilerimizin istek ve ihtiyaçları doğrultusunda işlenmesidir.

Firmamızın temel çalışma prensipleri “kalite” ve “müşteri memnuniyeti” üzerine inşa edilmiştir.Kahramanlar Grup Mermer & Andezit Firması olarak,müşterilerimizin istekleri doğrultusunda modern ve rahat yaşam alanlarının yaratılması için deneyimli ve uzman personelimizle durmaksızın çalışıyoruz.

Üretimimiz olan doğal taşlar, geniş kullanım alanlarıyla, şık ve modern görüntüleriyle ve sağlam yapılarıyla müşterilerimizin beğenisini ve güvenini kazanmaktadır.

Bizler, müşterilerimize daha kaliteli ürünler ve daha iyi hizmet sunabilmek için sürekli gelişim felsefesiyle, taş kesme sektöründe lider firma olarak çalışmalarımıza devam ediyoruz.

Kalite bizler için sadece bir kelimeden ibaret değil, kalite Kahramanlar Grup Mermer & Andezit Firması için bir yaşam biçimidir.REFERANSLARIMIZ

Cumhurbaşkanlığı Muhafız Alayı / ANKARAMedrom İnşaat / 1011 Etlik / ANKARAMedrom İnşaat / 1011 Yenikent / ANKARAMedrom İnşaat Malatya Ordu Evi / MALATYACeren İnşaat 1. Etap 145 Villa Millet Vekili Lojmanları / ANKARAEmek İnşaat 2. Etap 145 Villa Millet Vekili Lojmanları / ANKARAErva İnşaat Jandarma Okulları Komutanlığı / ANKARAErva İnşaat Kütahya Dumlupınar Üniversitesi / KütahyaYılmaz Kardeşler Cebeci Şehitliği / ANKARAKuzu İnşaat - Dikmen Vadisi İnaşşatı / ANKARAAktaş İnşaat 96 Adet Villa Taş Kaplama / BODRUMEkşioğulları İnşaat 16 Adet Villa Taş Kaplama / BODRUMOstim Çırak Vakfı Yönetim Binası / ANKARAOstim Yönetim Binası Dükkanları Taş Kaplama / ANKARAAnkara İnşaat - Sapanca Villaları Taş Yapımı / SAPANCAÖzdemir İnşaat 12 Adet Çok Katlı Mermer Yapımı / ANKARAİçtaş İnşaat Otel Önü Taş Kaplama / ANTALYAKastamonu İl Özel İdare Binası Taş Kaplama / KASTAMONUYenimahalle Belediyesi Park Yapımı / ANKARASS Güleryüz Yapı Koop. / ANKARABüyük Migros Dış Cephe Granit Yapımı / ANKARAYibitaş Villaları Taş Kaplama / ANKARABarmek 350 Adet Şömine Yapımı / ANKARAŞırnak Alay Komutanlığı 5.000 Metrekare Mermer Yapımı / ŞIRNAKMİT Müsteşarlığı Granit ve Taş Yapımı / ANKARA

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR