• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98

Kalabalık

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Uğur Sayın

reklam logosu
  • firma fb
  • firma instagram

Kala Balık olarak Yunusemre balık ekmek nerede yenir, Yunusemre balık ekmek siparişi, Yunusemre hamsi tava siparişi, Yunusemre ızgara balık siparişi, Yunusemre balık tava nerede yenir, Yunusemre en iyi balık restaurantı, Yunusemre deniz mahsülleri restaurantı, Yunusemre deniz ürünleri satışı, Yunusemre en yakın balık resturantı, Yunusemre taze balık satışı, Yunusemre günlük balık satışı, Yunusemre en iyi balık pişiricisi, vb alanda hizmet vermekteyiz.

Sadece yerel çapta değil Manisa çapında da önde gelen firmalardan biri olmayı başarmış firmamız yerel düzeyde başlattığı çalışmalarını bugün uluslararası boyutlara taşıyan bir firma olmakla taçlandırmıştır. Kalite standartlarından taviz vermeden hizmetlerini ve ürünlerini sunmaya devam eden, bu yolda markalaşarak kurumsal bir yapıyı da oluşturan firmamız kalite standartlarında olduğu gibi etik kurallarından ve müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışından da vazgeçmeden çaba göstermeye devam etmektedir.

İlk kurulduğumuz günden bugüne gelmemizde payı çok büyük olan kurucu ekibimizin yanı sıra bugüne kadar yöneticilik yapmış olan deneyimli ekibimiz ve hali hazırda firmamız bünyesinde faaliyet gösteren tüm teknik personelimizle birlikte büyük bir aile olarak çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Her birinin çalışma ortamından duyduğu memnuniyetten emin olacak şekilde yürüttüğümüz faaliyetlerin karşılığını siz müşterilerimizin olumlu görüşleri ile alıyoruz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR