• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Kalender Odun Kömür

Adres :

Yeni Mahallesi Güven Sokak No : 8 İzmir » Urla

Sektör :

Yetkili Kişi :

Okan İrge - Yusuf Yıldız

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

irge.okan@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (532) 765 07 68

Whatsapp 2:

0 (545) 358 95 05

Whatsapp 3:

0 (532) 138 65 43

Kış aylarının vazgeçilmez yakıt maddesi olan odun ve kömür hizmetimize kaliteden ödün vermeden devam etmekteyiz. Gelişen teknolojiye rağmen kullanılmaya devam edilen odun ve kömürde sizlere hizmet vermekteyiz. En kaliteli kömürlerimiz ile az miktar ile çok hizmet alın. Bu konuda işini iyi bilen bir firma olarak çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Kullanım alanlarınıza uygun odunları işletmemizde bulabilirsiniz. Odun ateşinde lezzetli yemekler yapmak için kaliteli odunlarımızı kullanabilirsiniz.

Faaliyet göstermiş olduğumuz bu sektörde yılların bize kazandırmış olduğu deneyim ve tecrübe ile değerli müşterilerimize daima memnun kalacağı bir hizmet sunmaktayız. Her cins ve ebatta odunu firmamızda rahatlıkla bulabilirsiniz. Hem odunda hem de kömürde cazip fiyatlar ile sadece kaliteyle değil bütçenizi düşünerek sizlere hizmet vermekteyiz.

İzmir enerji sektöründe firma olarak kaliteli bir hizmet vermekteyiz. Profesyonel ekibimiz müşterilerimizin memnuniyeti için büyük bir özen ve titizlikle çalışmaktadır. Her şart ve koşulda sizlere keyifle hizmet vermekteyiz. En kaliteli odun ve kömürü yalnızca firmamızda görebilir ve cebinize uygun fiyatlar ile firmamızdan temin edebilirsiniz.

Firmamızda işlerimiz her zaman emniyetli bir şekilde yapılmaktadır. Ne kadar zor bir iş yaptığımızın farkına vararak profesyonelliğe yakışır bir hizmet vermekteyiz. Değerli müşterilerimize çok daha iyi bir hizmet verebilmek için onların bize vermiş olduğu siparişleri kapılarına kadar taşımaktayız. Odun ya da kömürde bizlerden almış oldukları miktarları istedikleri adrese bırakarak sizlerin memnuniyetleri kazanmaktayız.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR