• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Kaleoğlu Soğutma - Beyaz Eşya Tamir Teknik Servis

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Abbas Kaleoğlu

reklam logosu
  • firma fb

Gaziantep teknik servis sektöründe verdiğimiz hizmet ile beyaz eşyalarınız için çalışmalar gerçekleştiriyoruz. Ev ve iş yerlerinizde kullandığınız beyaz eşyalarınız farklı sebeplerden dolayı arızalanabilir. Bu arızanın sebebi beyaz eşyanızın ömrünün dolması, elektrik akımının fazla gelmesi, sarsılma veya darbe olabilir. Çeşitli nedenlerden dolayı kullandığınız beyaz eşyanızın artık eskisi gibi çalışmadığını ya da bazı sorunların meydana geldiğini fark ettiyseniz direk teknik servis ekibinden yardım almalısınız. Eğer teknik servis ekibinden gerekli yardımı almazsanız kullandığınız beyaz eşyanın kullanılamaz hale gelmesine neden olabilir ve maddi zarara uğrayabilirsiniz.

Anlaşmalı olduğumuz markalara ait buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, fırın, ocak, elektrikli süpürge ve klimalar için hizmet vermekteyiz. Kullandığınız klima ve beyaz eşyalarınızın tamirini, bakımını ve onarımını gerçekleştirmekteyiz. İhtiyaç doğrultusunda eşyanızın parça değişimini orijinal parçalarla yaparak eşyanızı daha kullanışlı hale getiriyoruz. Bilgi ve birikim sahibi uzman ekibimiz sizlerin ihtiyaçları ve istekleri doğrultusunda hizmet vermektedir. Garantili hizmetlerimiz sonrasında yaşayacağınız sorunlarla ekibimiz doğrudan ilgilenmektedir. Böylelikle aldığınız hizmet karşısında ekibimizle iletişim halinde kalarak klima ve beyaz eşyalarınızı güvende tutabilirsiniz.

Hizmet verdiğimiz bu alanlarda iyi işler başarabilmek için özel makine ve malzemeler kullanıyoruz. Kullandığımız makine ve malzemelerle beyaz eşyalarınızın ve klimalarınızın tamirini, bakımını ve onarımını eksiksiz bir şekilde tamamlıyoruz. Tam donanımlı firmamızda aynı süre içerisinde farklı müşterilerimizle ilgilenebiliyoruz. Böylelikle ihtiyaç duyduğunuz her an sizlere hizmet verebiliyoruz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR