• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Kalıcı Makyaj Uzmanı Kübra Özkal

Sektör :

Yetkili Kişi :

Kübra Özkal

Makyaj bayanların kişisel bakım ihtiyaçlarında vazgeçilmezleridir. Doğru bir makyaj ile hayallerinizdeki görünüme kavuşabilir, hayallerinizin çok daha ötesinde bir hal alabilirsiniz. Gerek özel günleriniz gerekse günlük hayatınız için her zaman bir miktar makyaja ihtiyacınız olabilir. Bunu kimi zaman kendi imkanlarınızla bir nebze karşılayabilseniz de profesyonel destek almadan birçoğunun üstesinden gelmeniz mümkün değildir. İstanbul Avcılar’da faaliyet gösteren Kalıcı Makyaj Uzmanı Kübra Özkal olarak bizler uzun zamandır sizlerin tam da bu ihtiyacınıza çözüm üretiyor, her seferinde sizi hayallerinizin ötesinde görünümlere kavuşturmanın haklı gururunu yaşıyoruz.

İstanbul güzellik merkezi sektörünün öncü ve örnek kuruluşlarından birisi olarak yola çıktığımız günden bu yana işin mutfağında yetişmiş, tecrübe sahibi, deneyimli, işini severek yapan, yetenekli, kendini geliştirmekten geri kalmayan bir kadroyla çalışıyoruz. Bütün personellerimizle sizler için seferber oluyor, memnuniyetinizi daima %100 oranında tutabilmek adına hummalı çalışmalara imza atıyoruz. İhtiyaçlarınızı tespit ediyor, deneyimlerimiz eşliğinde her defasında çok daha başarılı sonuçlar üretmeyi başarıyoruz.

Güzellik merkezi olarak kaliteden taviz vermiyor, makyaj ve kişisel bakım uygulamalarımızda en yeni teknolojileri kullanıyoruz. Yeni nesil makinelerimizle çok daha sağlıklı, çok daha özgün ve kalıcı tasarımlara imza atıyor, dünya standartlarında hizmetleri sizlerle buluşturuyoruz. 3D kirpik uygulaması, ipek kirpik uygulaması, dermapen uygulaması, kalıcı oje uygulaması, saç keratin bakım, gelin saç makyajı uygulaması, make uy uygulaması ve fazlasını yapıyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR