• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Kampüs Cafe Fast Food

Sektör :

Yetkili Kişi :

Mehmet Koç

Sektöründe öncülük sağlayan firmamız müşterilerimize her zaman en iyi tatları sunarak ilerlemektedir. Müşterileri memnuniyetini sağlamak için yıllarca çalışmış olup beklentilerinizin fazlasını sizlere sunmaktayız. Uygun fiyattaki yiyeceklerimiz sayesinde istediğiniz menülerden birini seçerek karnınızı doyurabileceksiniz.

Osmaniye Kampüs Cafe Fast Food olarak köfte, tost, kumru, patso gibi birçok yiyecek seçeneğimiz bulunmaktadır. Günün en önemli öğününün kahvaltı olduğunu da unutmayarak sabah saatlerinde kahvaltı tabağımızı da sizlere sunmaktayız. Pazartesi günleri kampanya yaparak çok daha uygun fiyatta Osmaniye’nin en lezzetli dönerini ve yanında soğuk ayranını siz müşterilerimize sunmaktayız. Çalışan ve ya vakti olmayan müşterilerimize de hızlı bir şekilde paket servisi yapıp bekletmeden ev ve işyerlerine göndermekteyiz.

Düziçi’nde bulunan fast food restoranımızda sizlere kaliteli bir hizmet vermekte ve güler yüzlü çalışanlarımız sayesinde nezih bir ortam olmayı başarmaktayız. Sektördeki güvenilir yerimiz sayesinde müşterilerimizin ihtiyaçlarını en iyi ve hızlı şekilde karşılayarak kaliteli hizmet anlayışımızı her daim arttırmaktayız. Öncelliklerimiz hijyen şartları altında üretim olup denetimi elden bırakmadan üretimimizi yıllardır gerçekleştirmekteyiz.

Sektördeki eşsiz duruşumuz ile en lezzetli yiyecekleri sizlerle buluşturmaktan mutluluk duyarken sizlerin de bize geri dönüşleri sayesinde isteklerinizi yerine getirip özenle çalışmaya devam etmekteyiz. Hedefimiz her zaman kusursuz bir hizmet anlayışı olmakta ve her geçen gün profesyonelliğimizi daha da arttırmaktayız. Sizler de bu çalışmanın verdiği sonuçla Osmaniye’nin en güzel yemeklerinden yararlanmak isterseniz tatlarımızı denemenizi öneririz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR