• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98

Kanaat Grup

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Orhan Adıgüzel

reklam logosu
  • firma fb
  • firma instagram

Kanaat Grup olarak Manisa alışveriş sektöründe tüp ve su satım işlemi yapmaktayız. Hayatımızda büyük önem taşıyan yemek pişirme, ısınma, su ısıtma gibi faaliyetleri gerçekleştirdiğimiz gaz dolu tüpler yanlış kullanıldığı veya kaçak olduğu zaman oldukça tehlikeli olabilen ürünlerdir. Biz tüp ihtiyacınızı evinize getiriyor ve gerekli güvenliğin sağlandığından emin oluyoruz. Yüksek standartlarındaki tüp markaları ile işbirliği içerisinde çalışıyoruz. Boş olan tüpünüzü alıyor yerine dolu olanı hızlı bir şekilde getiriyoruz.

Ocağınız aniden söndüyse, suyunuz bittiyse hemen bizi arayabilir ve hızlıca hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Evinizin enerjisiz kalması sizin enerjinizi bitirmesin. Müşteri memnuniyetini arttırma yönündeki çalışmalarımız ve daha büyük bir işletme olmaya çalışmalarımız sizler için devam ediyor. İşimizi severek yapıyor ve ihtiyaçlarınıza hızlıca cevap veriyoruz.

Kaliteli ve güler yüzlü hizmetimize ek verdiğimiz hediyeler sizlerin de yüzünü güldürecek. İster bulaşık deterjanı, ister cam sil, ister ıslak mendil tercih edin. Ayrıca çiğköfte ve lahmacunu da hediye olarak seçebilir midenizi de mutlu edebilirsiniz. Bir telefon kadar yakınınızda en hızlı şekilde kapınızdayız.

Kaliteli, dürüst, güvenilir ve şeffaf hizmet veren ekip arkadaşlarımızla çalışıyoruz. Onların da güvenliğini önemsiyoruz. Tüp ve hazır su alımlarınızda yüzde on indirim uygulayarak cep dostu, uygun fiyatlı ve kaliteli hizmet sağlıyoruz. Kullandığınız tüplerin hepsinin tam dolu olduğundan emin olabilirsiniz. Zamanından önce tüpünüz bitmeyecek. Pazar günleri de servisimiz olduğundan ocağınız yemeksiz kalmayacak.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR