• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Kandemir Halı ve Koltuk Yıkama

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Yunus Kandemir

  • firma fb
  • firma instagram

Temizlik ve hijyenin hayatımızdaki yeri çok önemlidir. Eşyaların ve ortamın temizliği; sağlığın korunmasında, evlerin ve iş yerlerinin ferahlığının sağlanmasında önemli bir faktördür. Her ne kadar gündelik temizliğe önem verilse de yaşanılan yerlerin tam temizlenmediği, ortamdaki kokunun değişmediği fark edilebilir. Bunun sebebi düzenli şekilde yıkanması gereken koltuklar, halılar, perdeler ve yataklardır. Büyüklükleri, yapıldıkları maddelerden dolayı kişilerin kendi imkanları dahillerinde temizleyemediği bu eşyaların yıkanıp paklanması için biz varız. Çok çeşitli halılarınızı, farklı büyüklükteki koltuklarınızı, makineye atamadığınız stor perdelerinizi biz yıkıyoruz.

Kapınızdan aldığımız ürünleri temizleyip yine kapınıza kadar getiriyoruz. Yıllardır verdiğimiz hizmette önceliğimiz yüzde yüz hijyenik koşullar yaratmaktır. Yıkama işlemlerimiz, tecrübeli kadrolarımız tarafından en hijyenik koşullarda yapılır. Yıkamada her ürünün yapıldığı malzemeye uygun, ürünlerin yüzey kalitesini koruduğu teknikler uygulanır. Kullandığımız temizlik ürünleri ve ekipmanları özenle seçilmiştir. Antibakteriyel ve organik şampuanlar her zaman tercihimizdir. Battaniye, yorgan, yatak, stor perde, halı, koltuk… Evinizde, iş yerinizde yıkayamadığınız, temizliğinden şüphe ettiğiniz her eşyanız için yıkama tesislerimiz emrinizdedir.

Uygun fiyatlarımız ve tecrübeli çalışanlarımızla yıllardır İstanbul halı yıkama sektöründe sizlere hizmet vermekteyiz. Teslimatların kaliteli olması kadar hızlı şekilde kapınıza ulaşması için de tüm imkanları sağlıyoruz. Ücretsiz servis imkanlarıyla siz dışarı adım bile atmadan yıkama hizmetimiz ayağınıza geliyor. Yüzde yüz temizlik ve yüzde yüz hijyen garantili yıkamanız bir telefon uzağınızda.

İstanbul Sultanbeyli halı yıkama firması, İstanbul Sultanbeyli halıflex yıkama firması, İstanbul Sultanbeyli halı yıkama fiyatları, İstanbul Sultanbeyli yolluk yıkama fiyatları, İstanbul Sultanbeyli yorgan battaniye yıkama, İstanbul Sultanbeyli perde yıkama firması, İstanbul Sultanbeyli stor perde yıkama, İstanbul Sultanbeyli yatak yıkama hizmeti, İstanbul Sultanbeyli koltuk yıkama firması, İstanbul Sultanbeyli koltuk yıkama fiyatları, İstanbul Sultanbeyli oturma grubu yıkama, İstanbul Sultanbeyli köşe takımı yıkama, İstanbul Kurtköy halı yıkama firması, İstanbul Kurtköy halıflex yıkama firması, İstanbul Kurtköy halı yıkama fiyatları, İstanbul Kurtköy yolluk yıkama fiyatları, İstanbul Kurtköy yorgan battaniye yıkama, İstanbul Kurtköy perde yıkama firması, İstanbul Kurtköy stor perde yıkama, İstanbul Kurtköy yatak yıkama hizmeti, İstanbul Kurtköy koltuk yıkama firması, İstanbul Kurtköy koltuk yıkama fiyatları, İstanbul Kurtköy oturma grubu yıkama, İstanbul Kurtköy köşe takımı yıkama, İstanbul Samandıra halı yıkama firması, İstanbul Samandıra halıflex yıkama firması, İstanbul Samandıra halı yıkama fiyatları, İstanbul Samandıra yolluk yıkama fiyatları, İstanbul Samandıra yorgan battaniye yıkama, İstanbul Samandıra perde yıkama firması, İstanbul Samandıra stor perde yıkama, İstanbul Samandıra yatak yıkama hizmeti, İstanbul Samandıra koltuk yıkama firması, İstanbul Samandıra koltuk yıkama fiyatları, İstanbul Samandıra oturma grubu yıkama, İstanbul Samandıra köşe takımı yıkama, İstanbul Ortadağ halı yıkama firması, İstanbul Ortadağ halıflex yıkama firması, İstanbul Ortadağ halı yıkama fiyatları, İstanbul Ortadağ yolluk yıkama fiyatları, İstanbul Ortadağ yorgan battaniye yıkama, İstanbul Ortadağ perde yıkama firması, İstanbul Ortadağ stor perde yıkama, İstanbul Ortadağ yatak yıkama hizmeti, İstanbul Ortadağ koltuk yıkama firması, İstanbul Ortadağ koltuk yıkama fiyatları, İstanbul Ortadağ oturma grubu yıkama, İstanbul Ortadağ köşe takımı yıkama,
firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR