• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Kaner Tesbih Evi

Sektör :

Yetkili Kişi :

Abdulkadir Üçer

Hediye edebileceğiniz en anlamlı ve güzel ürünlerden biri de tesbihtir. Orijinal ve birbirinden güzel tasarımlarımız garantili ve sertifikalı ürünlerdir. Sizlerin memnuniyeti için alanımızda verdiğimiz tesbih hizmetini kalitemizden ödün vermeden tasarlıyor ve sunuyoruz. Müşterilerimizin güvenini verdiğimiz hizmetlerle kazanmış bulunmaktayız. Bugüne kadar başarıyla geldik ve bugünden sonra da bu güveni sarsmadan başarıyla uzun yıllar hizmetinizde olacağız.

Hediye için, koleksiyonlar için ve gündelik kullanım için uygun olan tesbih çeşitlerimizi siz değerli müşterilerimiz adına uygun fiyatlarla çalışarak hizmetimize devam etmekteyiz. Müşterilerimizin istekleri doğrultusunda özel tasarımlar yaparak çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Üstelik online siparişlerinizi de aynı kalite ile kısa sürede adresinize teslim ediyoruz. Mersin takı ve aksesuar sektöründe verdiğimiz bu çalışmalar ile müşterilerimizin beğenisini kazanmış bulunmaktayız. Verdiğimiz hizmeti müşterilerimizin haklarını göz önünde bulundurarak kalite standartları içerisinde veriyoruz. Garantili ürünlerimizde yaşanacak aksilikler olduğu zaman firmamız tarafından onarımı yapılmaktadır.

Mesleğimize olan ilgimiz sayesinde açtığımız Kaner Tesbih Evi, sektörde hizmet vermeye başladığı günden itibaren sayısız müşterisinin ihtiyaçlarına ve isteklerine çözüm üretmiştir. İşimizde profesyonel olmamız, siz değerli müşterilerimiz için kaliteli ve şık tasarımlar yaparak hizmetinize sunmamızı sağlıyor. Alanımızda aldığımız eğitimlerle ve tecrübelerimizle beraber sektörde gerçekleşen yenilikler doğrultusunda kendimizi geliştirmeye devam ediyoruz. Güler yüzlü, samimi, dürüst, güvenilir ve neşeli kişiliğimizle beraber iş disiplinini elden bırakmadan müşterilerimiz için en kaliteli ve güvenilir hizmeti vermeye devam edeceğiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR