• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98

Kanka Tasarım

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Fatma Çetin

reklam logosu
  • firma fb
  • firma tw
  • firma instagram

İzmir çiçek ve hediye sektöründe kurulmuş firmalardan biri olarak, bu sektör içerisinde en ayrıcalıklı ve en kaliteli hizmetleri sizlere sunuyoruz. Kendimizi bu sektör içerisinde geliştirmiş olduğumuz için birbirinden farklı ve orijinal uygulamalar ile hediye konusunda farklı tasarımları sizlerle buluşturan noktayız.

Özellikle de özel günlerde farklı tasarımlar ile dikkat çekmek isteyen ve İzmir içerisinde bu hizmeti sunan firmalardan birini arıyorsanız firmamız bu konuda en kaliteli hizmeti sizlere sunacaktır. Sunmuş olduğumuz hizmetler içerisinde tasarım atölyesi çalışanlarımızın nadide ve özel tasarımları yer almaktadır. Karpuz tepsi tasarımı, tepsi boyama sanatı ve ürünleri, polyester heykel boyama hizmetleri gibi birbirinden farklı hobiler ve ürünler burada sizlerle buluşturulur.

Kütük yüzük tepsisi ürünlerimiz özellikle nişan organizasyonları için aranılan ve en çok tercih edilen ürünlerdir. Orijinal ve farklı tasarımlara göre hazırlanan bu kütük yüzük tepsileri için bizlere hemen sipariş verebilirsiniz. Sizlerin talep ve istekleriniz doğrultusunda en ideal ve en kaliteli tasarımlar oluşturulur.

Tepsi boyama, sehpa boyama, ahşap boyama, eskitme fener yapımı, kütük bark altlığı boyama, polyester ürünlerin boyanması gibi birbirinden farklı boyama hizmetleri almak ve yapmak için de bizleri ziyaret edebilir, aramıza katılabilirsiniz.

Sizde kaliteli ve orijinal tasarımlarımızı hem almak, hem de kendi istekleriniz doğrultusunda dilediğiniz gibi boyama yapmak için aramızda katılmak istiyorsanız eğer hemen iletişim bilgilerimizden bizlere ulaşabilirsiniz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR