• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98

Kantarcı Detailing

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Volkan Kantarcı

  • firma fb

Araçlarınızın yıkanması konusunda sizlere profesyonel bir hizmet sunan firmamız, araçlarınızın iç ve dış yıkama ile motor yıkama konusundaki tüm ihtiyaçlarını gidermektedir. Oldukça başarılı bir şekilde deneyimli ekibi ile sizlere hizmet sunan firmamız farklı sınıflardaki araçların en başarılı şekilde yıkanmasını sağlamaktadır. Özel olarak araç yıkama için gelişmiş tüm ekipmanlarımız ve deneyimli ekibimiz ile sizlere profesyonel hizmet sunmaktayız.

Başarılı bir şekilde en etkili çözümleri sizlere sunan firmamız sorunsuz olarak araçlarınızın yıkanmasını sağlamaktadır. Araçlarınızın dış yıkama işlemlerinde oluşan zorlu kirlerin aracınıza zarar verilmeden çıkartılmasını sağlamaktadır. Birçok zorlu yol şartında çok kirlenen araçların tertemiz olması firmamızın hizmetleri ile sağlanmaktadır.

Araçların dış yıkama işlemleri yanında içlerinin de başarılı bir şekilde yıkanması firmamız ile sağlanabilmektedir. Bu alanda en başarılı hizmetler firmamız tarafından sunulmaktadır. Tekirdağ oto yıkama işlemlerinde sizlere hizmet sunan firmamız motor yıkama konusunda da en başarılı hizmetleri sunabilmektedir. Aracınızın motorunun ilk gün ki gibi tertemiz olması sağlanmaktadır.

Araçların iç kısımlarında en detaylı temizlik firmamız tarafından yapılmaktadır. Araç torpido kısımlarının özel malzemeler ile temizlenmesi yanında koltuklarının da türlü lekelerden arındırılması sağlanmaktadır. Ayrıca yer ve tavan döşemelerinin detaylı olarak temizlenmesi sağlanmaktadır. Konusunda uzman olan firmamız en başarılı şekilde sizlere kapsamlı bir çalışma sunmaktadır. Profesyonel bir hizmet almak için gelişmiş ekipmanlarımız ile deneyimli ekibimiz sizlere başarılı bir hizmet sunmak için çalışmalarını sürdürmektedir.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR