• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Kantarlar Alçı Sıva & Dekorasyon

Adres :

Etimesgut - Ankara - Turkey  Ankara

Sektör :

Yetkili Kişi :

Ekrem Kantar

E-Posta Adresi :

ekremkantar@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (538) 516 67 80


Kantarlar Alçı Sıva & Dekorasyon Olarak 1997 Yılından Bu Yana Siz Değerli Müşterilerimize Kaliteli ve Güvenilir Bir Şekilde Hizmetimizi Sunmaktayız ..

Kendi sektöründe yenilikçi nitelikleriyle öne çıkan Kantarlar Alçı Sıva & Dekorasyon Makinali Alçı Sıva Konusunda Yılların Birikimi, Tecrübesi ve Alanlarında Uzmanlaşmış Tecrübeli Çalışanları ile MANTOLAMA, DIŞ CEPHE BOYASI, GİYDİRME CEPHE SİSTEMLERİ, ÇATI İZOLASYONU, İÇ DEKORASYON hususlarında siz değerli müşterilerine hizmet vermektedir.

MİSYONUMUZ

Doğru ve gerçekçi çözümler üretmek; hızlı, güvenilir ve yenilikçi temel değerleri ile siz müşterilerimize artı değer sağlamak; binalarınızda görselliğin yanı sıra Sağlıklı Yaşam alanları oluşturmak, binalarınızın ömrünü uzatmak ve yapılan ısı yalıtımı ile bütçenize Katkıda bulunmak ve Müşterilerimizin faaliyetler sonrası beklentilerini gerçekleştirmektir.

VİZYONUMUZ

Yürüttüğü faaliyet konularında üstün hizmet anlayışı sağlamak ve kalitesini korumak, geliştirmek, devam ettirmek ve hep daha iyisini yapmaktır.DEĞERLERİMİZ

Gücümüzü; tecrübeli çalışanlarımızdan, iş ortaklarımızdan ve Müşterilerimizden almaktayız.

Sermayemiz; iş tecrübemiz ve kalitemizdir.

Müşteri memnuniyetini sağlamak vazgeçilmez hedefimizdir.

Alanında en iyisini yapmak; Firmamızın var Oluş felsefesidir.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR