• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Kapıya Getir Ayvalık Cunda

Adres :

150 Evler Mahallesi 29 Mayıs Cad Altaylar İş Komleksi A Blok/48/1/2 Balıkesir » Ayvalık

Sektör :

Yetkili Kişi :

Ertan Çalıkoğlu - Mehmet Sodan

E-Posta Adresi :

ertanbozcaada@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (532) 285 65 46

Kapıya Getir Ayvalık Cunda olarakBalıkesir Ayvalık’dafaaliyet gösteren işletmemiz uzun yıllar önce çıktığı yolda emin adımlarla ilerlemektedir. Bizler yıllar önce bölgemizde benzersiz bir market konsepti oluşturma hedefiyle kapılarımızı açtık. Başarılı işler yaparak kısa sürede farkımızı ortaya koyduk. Siz değerli müşterilerimizin de bu ayrıcalık gözünden kaçmadığı için kısa sürede büyük bir teveccühle karşılaşarak Süleymanpaşa’ın en çok tercih edilen, en fazla tavsiye edilen marketlerinden birisi haline geldik. Hiçbir zaman da başarılarımızı yeterli saymayıp sizlere daima layık olduğunuz daha iyiyi ulaştırmak için gayret gösteriyoruz. Ayrıcalıklı müşteri kitlemizin her gün biraz daha artmasını arzu ediyoruz.

Balıkesir alışveriş,market,şarküteri,manavsektöründe önce koşulsuz müşteri memnuniyeti diyor, sizlerin bugüne kadar olduğu gibi bugünden sonra da alacağınız hizmetlerden yüzde yüz oranında memnun kalmanızı arzu ediyoruz. Sürekli kendimizi yeniliyor gerek hizmet standartlarımız gerekse ürün gruplarımız ile en güncel market konseptini karşınıza çıkarmaya çabalıyoruz. İhtiyaçlarınızı tespit ederek en hızlı şekilde reyonlarımızda yer veriyor, yılın her günü evlerinizde, iş yerlerinizde bir marketten tedarik edebileceğinizi düşündüğünüz bütün ürünleri karşınıza çıkartıyoruz.

Kapıya Getir Ayvalık Cundaolarak kaliteden asla taviz vermiyoruz. Bu yüzdenayvalık deniz ürünleri satışı,ayvalık peynir çeşitleri,ayvalık evlere market hizmeti,ayvalık deniz mahsülleri satışı,ayvalık zeytin satışı,ayvalık zeytinyağı satışı,ayvalık ahtapot Fiyatları ,ayvalık ahtapot satışı,ayvalık lakerda balığı satışı,ayvalık balık meze çeşitleri,ayvalık evlere meze siparişi,ayvalık evlere deniz mahsülleri siparişi,kadar bütün reyonlarımızı ulusal ve uluslararası alanda en başarılı markaların, en güncel ürünleriyle dolduruyoruz. Her yaş için bakanlıkların onaylamış oldukları ürünlerin satışını yapıyor, bunu da daima uygun fiyatlarla gerçekleştiriyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR