• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Kaptanın Yeri Nevzat Usta Urfa Kebap

Adres :

Yeni Mahalle Mevlana Caddesi No: 3 Ankara » Polatlı

Sektör :

Yetkili Kişi :

Nevzat Peçen - Dürdane Peçen

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (545) 204 58 57

En büyük lezzetlerin adresi Kaptanın Yeri Nevzat Usta Urfa Kebap birmilyonnokta.com sitesinde üyedir. Çeşit çeşit lezzetlerin sunulduğu restoranımızla hizmetinizdeyiz. Damağınızda muhteşem tatlar bırakacak kebaplar, pideler ve tatlılar size sunduğumuz başlıca lezzetlerdir.

Aklınız da kalacak meşhur lezzetler için Ankara Polatlı restaurant salonumuzla hizmetinizdeyiz. Ailecek gelip keyifli vakit geçirebilmeniz çeşitli lezzetlere doymanız için çalışıyoruz. Restoran işletmemizde sizleri her daim güler yüzle karşılıyoruz. Özenle hazırladığımız lezzetlerimizle memnuniyetinizi garanti ediyoruz. Burada her tat aynı özen ve titizlikle hazırlanmaktadır. Usta ve işini bilen şeflerle çalışıyoruz. İşletmemizde temizliğe, hijyene büyük önem gösteriyoruz.

Sunumlarıyla göz dolduracak, porsiyonlarıyla karnınızı doyuracak çeşitlerle sizlere büyük tatlar vadetmekteyiz. İşletmemizde yiyeceğiniz her yemek, tatlı Türkiye’nin meşhur lezzetleri arasındadır. Sadece işletme içinde değil, sipariş usulüyle de hizmet ediyoruz. Her türlü organizasyonlarınız için toplu yemek siparişleriniz de bize ulaşabilirsiniz. İletişim araçlarımız her daim siz değerli müşterilerimiz için açıktır. Siparişlerinizi özenle ve hızla sizlere ulaştırabiliyoruz. Evlere ve işyerlerine servislerimiz mevcuttur. Müdavimi olacağınız lezzetleri olduğunuz yere taşıyoruz.

Gönül rahatlığıyla yiyebileceğiniz yemekler için malzemelerin en kalitelisini sunuyoruz. Tecrübenin ve birikimin oluşturacağı lezzet farklılığıyla hizmet vermekteyiz. Sıcak ve samimi aile ortamıyla sizleri rahta ettirmeyi amaçlıyoruz. Yeme içme sektöründe lezzetlerimizle öncü olmayı hedefliyoruz. Bu meşhur tatları sizlerin de beğenisine sunmak istiyoruz. Garanti edip arkasında durduğumuz bu lezzetlerle her daim hizmetinizdeyiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR